Pište svoje tipy

Zase budeme přezouvat: Hledáme nejlevnější autoservis Česka!

Přezutí gum
Zdroj: isifa.com

Letní sezona definitivně skončila, od 1. listopadu musí řidiči pamatovat, že by měli mít přezuto na zimní penumatiky. Hledáme autoservis, kde vám nasadí zimáky "za hubičku".

Pamatujte, že zimní pneumatiky jsou povinné od 1. listopadu do 31. března. Blíží se tedy čas, kdy bude třeba přezout, aby se řidiči vyhnuli zbytečným diskuzím s policisty a pokutám, které se pohybují kolem 2000 Kč. 
 

Pro mnoho řidičů není přezouvání problém a zvládnou to vlastními silami. Jiní ale dají přednost mechanikům v autoservisu, ať už je k tomu vede, že na to nemají čas, nebo že chtějí mít jistotu profesionální práce.
 

Při této příležitosti hledáme nejlevnější autoservis Česka, kde vám přezují auto hodně levně nebo doslova "za hubičku". Pište své tipy a informace, kde je ve vašem kraji ten nejlevnější autoservis, na který se můžete spolehnout a zároveň to vaše peněženka téměř nepozná.
 

PIŠTE NA ZPRAVY@TN.CZ, DO PŘEDMĚTU ZPRÁVY NAPIŠTE "AUTOSERVIS". NEZAPOMEŇTE TAKÉ NAPSAT ADRESU AUTOSERVISU, PŘÍPADNĚ I DALŠÍ KONTAKTNÍ ÚDAJE.     

 

sta TN.cz