rvačka na ubytovně

Rumuni se na ubytovně porvali s Bulhary, jednoho pobodali

Mlčeli jako hrob. Nikdo ze zúčastněných neřekl o pobodání ani slovo
Zdroj: TN.cz
Mlčeli jako hrob. Nikdo ze zúčastněných neřekl o pobodání ani slovo

Asi dvacítka cizinců si ve středu v noci na ubytovně v pražském Chodově vyřizovala účty tak, že jeden z nich skončil s několika bodnými ranami v nemocnici. Obě znesvářené strany pak před policisty zatloukaly, co se dalo.

Konflikt se odehrál kolem 23. hodiny na ubytovně v ulici Nad Opatovem. Do sporu se dostalo asi deset nocležníků z Rumunska s přibližně stejným počtem Bulharů.

 

Pře vygradovala, když cizinci vykopli dveře jednoho z pokojů a vystříkali dovnitř hasicí přístroj. Při následné šarvátce na chodbě vytáhl někdo z Rumunů nůž a protivníka asi pětkrát bodl do podbříšku a zad.

 

Přivolaní záchranáři zraněného Bulhara převezli do nemocnice. Byl při vědomí a podle prvních informací by neměl být jeho život ohrožen. Později ještě zdravotníci ošetřili Rumuna s poraněnou rukou.

 

Znesvářené strany uklidnil až zásah několika policejních hlídek. O tom, co se odehrálo, však všichni cizinci včetně pobodaného mlčeli jako hrob. Pokud někdo z nich promluvil, tvrdil, že nic neviděl a že se vlastně nic nestalo. Většinou působili střízlivě.

 

 

Pachateli se rovněž podařilo někam zahodit či ukrýt zakrvácený nůž.

 

Policisté si tak zapsali nacionále všech zúčastněných a případem se budou dále zabývat. Cizinci se po více než dvou hodinách mohli rozejít do svých pokojů.

 

 

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

TN.cz