Nakonec havaroval

Zfetovaný mladík smetl policistku, co ho chtěla zadržet! ŽENA ZEMŘELA

Zásah proti zdrogovanému muži
Zdroj: policejnidenik.cz
Téma:

Honička jako vystřižená z akčního filmu se odehrála v noci na sobotu poblíž Prahy. Ujíždějící zdrogovaný mladík (22) při ujíždění srazil policistku, ta skončila v kritickém stavu v nemocnici a v sobotu zemřela.

Mladík jel společně se dvěma dalšími lidmi v Octavii Combi. Když ho chtěla policejní hlídka zastavit k běžné silniční kontrole, začal mladík ujíždět. Neměl totiž oprávnění řídit a navíc byl pod vlivem drog.

 

Do pronásledování se následně zapojily další policejní hlídky z okolí, na pomoc svým středočeským kolegům vyjeli také policisté z Prahy. Mladík se dostal až na silnici 101, spojující Brandýs nad Labem s Kostelcem nad Labem. Naproti mu jela policejní hlídka.
 

Policistka vyskočila ze svého vozu a muže vyzývala, aby zastavil, ten ji ale bezlítostně smetl, sám nakonec havaroval. Vážně zraněná policistka zůstala ležet na zemi, auto skončilo v příkopě.
 

Na místo dorazili záchranáři, kteří policistku ošetřovali dlouhé desítky minut, v kritickém stavu ji pak převezli do vinohradské nemocnice v Praze. V sobotu žena bohužel zemřela.

 

Související témata:
tn.cz / jap