Co je aromaterapie ví většina lidí. Ale aromakologie?

pharmalink
Zdroj: Oficiální zdroj

Možná se budete divit, ale skutečně existuje umění a věda studující vliv aroma na naši mysl.

Je vědecky dokázáno, že mezi čichem, vůněmi a našimi emocemi je úzký vztah. Vybavte si například pocity, které si spojujete s vůní rozkvetlé louky, moře nebo čerstvě upečeného koláče. Aromakologie, spojení slov aroma a psychologie, je tedy umění a věda studující vliv aromatických substancí na naši mysl a chování. Prokazuje, že čichové vjemy dokáží přímo působit na emoční centrum našeho mozku. A právě značková francouzská kosmetika Delarom působí i zážitkem vůně.

 

Přírodní aromatické látky se užívají nejen k ovlivnění mysli, ale i těla. Jejich léčebnými a relaxačními účinky se zabývá aromaterapie, která nám pomáhá zbavit se například bolesti hlavy, svalů a kloubů, regenerovat a čistit pleť, nebo zahánět problémy s nespavostí. Na koncepci aromaterapie navazují i manželé Andre a Christine Benetovi, kteří se rozhodli svou lásku k vůním ztělesnit a sdílet s ostatními pod záštitou kosmetické značky Delarom. Jedná se o značku aromakologické kosmetiky, která spojuje přírodu a špičkové technologie v nejlepší tradici francouzské kosmetiky.

Delarom a jeho tým vědců vytvořil produkty spojující přírodní a inovativní receptury, originální látky a jemné vůně. Využívá přísady a vůně pocházející z pokladů Středozemního moře: pomeranč, sezam, meruňku, vilín, lípu, olivu, levanduli a řadu dalších unikátních aktivních přísad. Při vývoji receptur jsou kombinovány čistě přírodní rostlinné extrakty, které zajišťují nejvyšší přirozenou účinnost produktů. Kosmetika Delarom je založena na dobře známých výhodách aromaterapie s využitím esenciálních olejů, (rostlinných silic) produkovaných velkým množstvím středomořských rostlin. V některých produktech je zachována dokonce jejich čistá přírodní kosmetická koncentrace, která čistí, revitalizuje nebo relaxuje tělo.

Řada kosmetiky Delarom nabízí komplexní péči o celé tělo. Pleťovými krémy, čisticími maskami a vyživujícími začínaje, a sprchovými gely, peelingy a krémy na ruce a nohy konče. Díky ní si můžete užívat aromaterapii a s ní spojenou pohodu každý den. Nabídku kosmetické značky Delaron můžete prozkoumat na www.delarom.cz.
 

Komerční článek