Ušetřete snadno tisíce za elektřinu i plyn

srovnejto.cz
Zdroj: oficiální zdroj

Neplaťte dodavatelům energií peníze navíc, změna je rychlá a jednoduchá.

Pokud se vám zdá, že vaše účty za energie jsou nepřiměřeně vysoké a vaši dodavatelé neustále zvyšují své ceny, je čas na změnu. Dlouhodobé zdražování energií totiž nutí spousty domácnosti přemýšlet o tom, jak na energiích ušetřit a pokud nechcete vypínat či vůbec nezapínat spotřebiče a doma netopit, nabízí se jiná možnost - možnost výměny dodavatele. Srovnání cen původního dodavatele s jiným a následná změna vám může ušetřit až tisíce ročně, jak se ale v nabídkách vyznat a vybrat si tu nejlevnější?
 

Každá domácnost si může vybrat svého dodavatele plynu a elektřiny, ale hledat a srovnávat ceníky všech společností pro výběr té nejvhodnější není ideální variantou, ať už jde o nezanedbatelnou ztrátu času či složitost vyhledání potřebných informací. Zkuste srovnávač na stránce Srovnejto.cz, naleznete zde jednoduché, rychlé a přehledné online porovnání cen dodavatelů energií.

 

Zdražování plynu a elektřiny se stalo současným trendem, existuje ale možnost, jak se můžete bránit. Pokud váš dodavatel zvyšuje ceny na neúnosnou hranici, novela energetického zákona z roku 2011 umožňuje vám - odběratelům energií jednostranně vypovědět smlouvu. Tuto možnost máte v případě, pokud dodavatelé mění ceny či všeobecné obchodní podmínky, nebo i v případě, že vás o těchto změnách informuje a vy nejste spokojeni. Více informací o tom, jaké jsou lhůty pro výpovědi v různých situacích a jak postupovat při změně dodavatele naleznete na stránkách www.srovnejto.cz.


Nepřipravujte rozpočet své domácnosti o potřebné peníze – využijte snadné srovnání cen a sjednání změny dodavatele energie. Postup je velmi jednoduchý, údaje zadáte online během několika minut a veškeré dokumenty vám jsou poté zaslány na email - na Vás již je jen podpis a odeslání nové smlouvy.
 

 

Srovnejto.cz, rychlý a jednoduchý srovnávač pro výběr dodavatele energií. Srovnejto, sjednejto, ušetři!
 

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Komerční článek