Prázdninový inspektor

Autokemp Skalice na Slapech získal stříbrnou hvězdu

Na břehu přehrady Slapy se nachází areál autokempu Skalice, který už na svých webových stránkách láká hlavně na dobré ubytování. Bude s tím náš inspektor souhlasit?

První dojem z celého areálu je dobrý. Jednoduše je to tu hezké. Jak je to tedy s tím ubytováním? Dražší apartmány připomínají pokoje lepšího hotelu. Kdo by chtěl bydlet levněji, může si pronajmout třeba chatku. A bydlet nemusíte jen v přízemí, ale třeba i ve druhém patře.
 

Cena za chatku je 460 korun plus 70 korun za dospělou osobu. Apartmán vyjde na 830 a garsonka na 570 korun. Kdo chce spát pod stanem, za místo zaplatí 80 nebo 120 korun. Milovníci karavanu zde zaplatí 230 korun za noc.
 

Pro návštěvníky, kteří se bydlí v karavanu nebo mají stan, je zde společné sociální zařízení. U něho také náš inspektor nachází první nedostatek. Je totiž výrazně cítit, kde se zrovna nacházíte. Sprchy a toalety, které patří k dražšímu ubytování, jsou mnohem čistší a voňavější. Návštěvníci jsou ale více méně spokojení. "Je tady dobré koupání, čistá voda, občas je tady hodně lidí, ale jinak je to tady dobré,“ říká jeden z nich.
 

[IMAGEBOX_605294]Vodácké tábořiště Loket získalo bronz

[IMAGEBOX_605294]

 

Když tady půjdete na oběd, cenově je to velmi příjemné a chuťově ještě lepší. Místní restaurace s bufetem nabízí skoro všechno, od utopenců po minutky. "Máme halušky za 80 korun, Ďábelskou směs, všechny ty hotovky jsou kolem těch 80 korun,“ říká spokojeně jeden z návštěvníků. Další oslovení hosté spokojeně přikyvovali a potvrzovali chválu místní kuchyni.
 

Koupání je v areálu hezké, kdo by se chtěl vydat doprostřed přehrady, může si k tomu zapůjčit motorový člun nebo šlapadlo. V nabídce jsou ale i kánoe. Objevila se i malá výtka ze stran návštěvníků. Kvůli dětem by tady uvítali víc mol pro přístup do vody.
 

Jinak je kemp ale moc hezký a i přes drobné chybičky dáváme stříbrnou hvězdu
 

s přispěním Anny Řehákové tn.cz / juz