prázdninový inspektor

Autokemp v Oseku u Teplic si vysloužil zlatou hvězdu

Autokemp v Oseku nedaleko lázeňských Teplic je na první pohled upravený a čistý. Jako první ze všech kempů, které prázdninový inspektor navštívil, si vysloužil zlatou hvězdu.

Vlastní stan tady postavíte za 80 korun na noc, karavan za 120. Pronajmout se dá chatka za 500 korun a jako jeden z 15 kempů v republice nabízí i zařízený rodinný stan."Jsou kompletně vybavené. Lidi mohou přijet třeba jen s utěrkou a bydlet," říká provozovatel kempu Petr Kavka. "Je to čisťounký, nádherný prostředí. Opravdu hezký," říká jeden z návštěvníků.

 

Zabavíte se na několika hřištích, ve skateparku, na inlineové dráze, děti na houpačkách. Koupat se dá v nádrži s vodou opravdu průzračně čistou a hned vedle je rybník kde si můžete i zarybařit. "Dá se tady chytit sumec, kapr, štika, candát, bílá ryba taky no," přidává svou zkušenost jeden z rybářů.

 

Koupelny a záchody by kempu mohl závidět nejeden obyvatel paneláku. Za vodu si ale připlatíte, pětiminutová horká sprcha přijde na dvacet korun. "Záchody, toalety, opravdu nádhera, opravdu hezký," potvrzuje další z návštěvnic kempu. Zákazníci si pochvalují také jídlo. Na pláži je bar a hned vedle restaurace. Za menu dáte okolo 130 korun. "Dneska můžeme nabídnout konfitovanou kachnu s bramborovým a houskovým knedlíkem," nabízí servírka.

 

[IMAGEBOX_528927]Kemp ve Šternberku u Olomouce si vysloužil bronz. Ale jen taktak...
[IMAGEBOX_528927]

 

Z kempu je to ani ne dva kilometry k hradu Rýzmburg. "Hrad jsme ještě neviděli, ale chystáme se na něj. Ten odpočinek a ten klid tady, to je paráda," je spokojen holandský návštěvník. Nedaleko kempu je také lanovka na Komáří vížku. Kempu se tak dá vytknout snad jen to, že tady neumí poručit větru dešti.

 

Za opravdu nadstandardní služby v areálu, čistotu prostředí a možnosti vyžití v okolí udělujeme autokempu v Oseku zlatou hvězdu.

tn.cz / mediafax / hru