Prázdninový inspektor

Eurocamp v Bojkovicích nemá potraviny, dostal jen stříbrnou hvězdu

Prázdninový inspektor tentokrát posvítil na eurocamp v Bojkovicích u Uherského Brodu na úpatí Bílých Karpat. Kvůli drobným nedostatkům získal kemp pouze stříbrnou hvězdu.

Luxus v tomto kempu rozhodně nečekejte. Velkou slávu už má za sebou. Spokojení tady budou spíše nenároční turisté, kteří prchají z velkoměsta a chtějí jen tak lenošit v klidném prostředí.

 

Velkou část klientely také tvoří rodiny s dětmi. Ty sem přitahuje především vlastní koupaliště. Voda v něm má asi dvacet čtyři stupňů.

 

Ubytovat se tu můžete ve stanu i v karavanu či v opravených chatkách s vlastním sociálním zařízením a kuchyňkou. Noc v nich stojí 1200 korun. Starší chatky jsou levnější, ale mají společné sociálky. Všude však vládne perfektní pořádek.

 

Pro ty, kteří si chtějí o prázdninách odpočinout i od vaření, nabízí kemp polopenzi. "Dneska měli sladkou snídani a teď budou vepřové výpečky se zelím a knedlíkem," uvedl spolumajitel kempu Petr Pražan. Navíc v čase oběda se u bazénu otvírá bufet. Oblíbený párek v rohlíku koupíte za dvacet korun. Voňavé bramboráčky stojí 35 korun.

 

Ubytovaní lidé si také pochvalují čistá společná sociální zařízení. "Vodu tu máme kdykoliv ve dne v noci k dispozici," uvedla jedna z ubytovaných turistek. Co by si však zasloužilo výměnu jsou staré umakartové zdi.

 

 

Pokud vás lenošení omrzí, můžete si zahrát pingpong. Děti se mohou vyřádit na hřišti s pískovištěm, průlezkama a houpačkami. Oblíbenou atrakcí je také trampolína.

 

Jediné, na co si ubytovaní turisté stěžují, je absence obchodu s potravinami. Právě kvůli drobným nedostatkům získal kemp pouze stříbrnou hvězdu.
 

 

Související témata:
muf s přispěním Martiny Julinové TN.cz