Prázdninový inspektor

Inspektor dal kempu Modřín u Lipna zlatou

Téma:

Lipenská přehrada patří k oblíbeným cílům českých turistů. Tu nemohl prázdninový inspektor vynechat. V kempu Modřín se mu velmi líbilo.

Kemp Modřín najdete přímo u přehrady. Patří k němu i půlkilometrová oblázková pláž s pozvolným vstupem do vody. Lidé tu jsou velmi spokojeni a vrací se sem. To je i případ rodiny pana Roberta z Plzně, který je v tomto kempu už po dvacáté.

 

"Kemp se hodně změnil k lepšímu. Je to tady skutečně pěkné. Jezdíme tady na kolech, je tu krásná voda i lesy kolem," pochvalovali si turisti.

 

"Za den ve stanu tu zaplatíte 130 korun. Za ubytování v karavanu s elektropřípojkou přímo u vody z peněženky vylovíte asi 350 korun," informoval ředitel kempu Petr Dušek. Pokud jste dobrodružné povahy, můžete si v kempu vyzkoušet i to, jak se bydlí ve stanech podobných mongolským jurtám. Na rozdíl od těch v Mongolsku, tu však nechybí lednička.

 

V kempu myslí i na děti a sportovní vyžití ubytovaných hostů. Nechybí dětské hřiště, venkovní stoly na stolní tenis a hřiště na plážový volejbal.

 

V létě ne vždy svítí slunce, ale tady se nebudete nudit ani v deštivých dnech. Nedaleko kempu je vodní svět. Líbí se tu i cyklistům, kteří se tu mohou projet po jedné z nejkrásnějších cyklostezek v Česku. Novinkou letošní sezóny je Stezka v korunách stromů.

 

Inspektor TV Nova byl i spokojený se sociálním zařízením kempu.

 

Kemp je bezpečný i pro méně zdatné plavce. Přímo v kempu totiž sídlí i vodní záchranná služba České Budějovice.

 

Na své si přijdou i labužníci a milovníci regionálních specialit. Kemp má kiosek i restauraci s velmi příznivými cenami. "Každé ráno chodíme na lišky, čerstvé, posléze z nich děláme liškové ragú s vařeným nebo šťouchaným bramborem.

 

 

Inspektor tu nenašel mnoho závad, a proto jeho verdikt je jasný. Kemp Modřín získal zlatou hvězdu.
 

Související témata:
muf s přispěním Michaely Klárové TN.cz