Kontrola autokempů

Je to nejhorší kemp v Česku? I provozovatel se za něj stydí. PODÍVEJTE SE, kde je

Prázdninový inspektor vyrazil do kempu Obora na brněnské přehradě. A co natočil, nás opravdu překvapilo. Je to možná vůbec nejhorší kemp v Česku, protože i sám provozovatel se za něj pořádně stydí!

Kemp Obora je jeden z nejznámějších brněnských kempů. Pokud se do něj chcete vydat, možná byste si to měli pořádně rozmyslet. Hned na úvod se totiž dozvídáme, že restaurace je zavřená. "Na škopek klapat dva kilce máme, takže škopek pali," říká v hantecu náš průvodce Honza Hlaváček. Pro Pražáky a další, kteří tomu nerozumí, to znamená: "Na pivo musíme dva kilometry? Takže pivo není."
 

Alespoň na záchodech je toaletní papír. Jenže ruce si poté teplou vodou zřejmě neumyjete. "Kaltonová vasrůvka, aby se šetřilo teplým," povídá náš brněnský průvodce. Pro mimo Brněnské: "Studená voda, aby se šetřilo teplou."
 

Ani se v kempu neohřejeme a jsme tu nezvaní hosté. Nakonec si to ale rozmyslí a můžeme dál. V kempu není kromě šéfa a recepční ani noha. A sám provozovatel připouští, že otevřený kemp se mu vůbec nevyplatí.
 

Chatky jsou čisté, postele jsou čistě povlečené i koberec je vyluxovaný. Jenže příliš zábavy si v kempu neužijete. K nejbližšímu břehu přehrady je to sice z kempu zhruba 150 metrů, vykoupat se tady můžete jenom skokem ze schůdků, ovšem je to jen pro odvážlivce.
 


"Nemáme co nabídnout ani těm dětem, ani tem rodinám, tak proto semka nikdo nejezdí," uznává rozladěný provozovatel.
I přesto se nám na naprosto vylidněném kempu podařil najít aspoň jeden klad. "Vidím to jako ideální zašívárnu pro borce s těma nevlastníma stařkama," radí Honza Hlaváček. Čili pro neznalce hantecu: "Vidím to jako ideální schovku pro muže, kteří mají milenku." Tady by vás totiž rozhodně nikdo nehledal. Kemp je mimo jakékoli hodnocení.

Související témata:
hmr / Kateřina Pichalová tn.cz / TV Nova