Prázdninový inspektor

Kemp Nová Živohošť ve Slapech dostal stříbrnou hvězdu

Prázdninový inspektor si tentokrát posvítil na Juniorcamp Nová Živohošť u přehrady Slapy. Kemp nakonec kvůli drobným nedostatkům dostal stříbrnou hvězdu.

Na ploše o rozloze asi dvanácti fotbalových hřišť najdete kousek od Prahy areál, který vám nabídne, na co si vzpomenete. Přesto tu tolik lidí není. "Ubytovací kapacitu máme asi dvě stě osob, v současné době je tady méně lidí, spíš se sjíždějí na víkendy,“ prozradila jednatelka kempu. "Nejčastější sem jezdí lidé jakoby mladiství, starší a rodiny do kempu. Mladiství většinou na diskotéky. Jedna je tady nahoře, další jsou na náměstí a okolí,“ dodává recpeční.
 

Počasí v tomto týdnu lidem, kteří se v kempu na Slapech rozhodli strávit dovolenou, příliš nepřeje. "Počasí není nic moc. Jenom ležíme a pijem,“ usmívá se jeden z návštěvníků kempu. "Zlehka popíjíme. Válíme se a tak,“ opravuje ho jeho partnerka.
 

V kempu příliš klid nehledejte, od rána do večera to tu žije. "Čím dál je to horší. Ty disko. Ale nejen diskotéky. I když není diskotéka, sejde se tady omladina a ta dělá binec,“ stěžuje se si starší návštěvník kempu.
 

Chatky jsou v kempu sice už z šedesátých let, ale stále jsou v pořádku. Jsou po dvou nebo čtyřech lůžkách. "Jsme tady tejden a líbí se mi tu,“ říká malá holčička. "Už jsme tady třináctej rok. Je to stále stejný, upravovaný. Je tady čisto, starají se o nás úplně perfektně,“ pochvaluje si její maminka.
 

[IMAGEBOX_1131844]Kemp Eden v srdci Českého ráje získal zlatou hvězdu

[IMAGEBOX_1131844]


V kempu si zahrajete minigolf, tenis, projedete se na tobogánu, najde se tu i hřiště pro děti a dvě restaurace. Samozřejmě se tu můžete i koupat.
 

Juniorcamp Nová Živohošť obdržel od Prázdninového inspektora TV Nova stříbrnou hvězdu. Je to kvůli rušnějšímu prostředí, ale všude je čisto, sprchy jsou jen pár let po rekonstrukci.
 

hmr tn.cz / TV Nova