Prázdninový inspektor

Kemp Stříbrný rybník u Hradce Králové získal zlatou medaili

Tentokrát si vzal štáb TV Nova na mušku kemp Stříbrný rybník u Hradce Králové. Nejen za zařízenost získal kemp zlatou medaili.

Stříbrný rybník nabízí co se týče sociálního zařízení nebývalý luxus. Ve zcela nové budově je čisto, záchodů i sprch je tam dostatek.

 

V rozlehlém, upraveném areálu je možné rozbít stan, přijet s karavanem nebo třeba využít pohodlí jedné z plně vybavených chat. Ceny za jejich týdenní pronájem se pohybují okolo deseti tisíc korun a pohodlí tu najde až deset dospělých lidí. "Spokojeni jsme velmi, jezdíme sem každý rok, letos už pošestnácté,“ pochvaluje si kemp návštěvník. "Já si myslím, že je to všechno v cajku, jsme spokojeni,“ řekl další kempař.

 

Nedaleko kempu je i nuda pláž. Jak už ale samotný název napovídá, vstup je tam pouze bez plavek. Vyznavači klasického koupání si tu mohou vybrat ze dvou písčitých pláží s pozvolným vstupem do vody. Tobogán je po celý den zdarma. "My jsme spokojeni maximálně, je to tu špičkový na kola, nádherný okolí,“ pěje chválu návštěvník.

 

Kemp je ideální místo i pro pořádání různých teambuildingů. O adrenalin v kempu Stříbrný rybník totiž rozhodně není nouze. "Máme tady paintball, lanový park, dvě velké trampolíny, plážový volejbal a stolní tenis,“ vyjmenovává možnosti sportovního využití ředitel areálu Michal Moravec.

 

Když po sportu zamíříte do jedné ze dvou restaurací, k uspokojení hladového žaludku vám postačí stovka. Stříbrný rybník příjemně překvapil, a proto získal zlato.

Související témata:
kos / s přispěním Jakuba Bystrzyckého TN.cz