tady se zastavil čas

Kemp Stromovka v Českých Budějovicích hvězdu nezískal

Prázdninový inspektor TV Nova se tentokrát vypravil na jih Čech. Nemilosrdné kontrole podrobil autokemp Stromovka v Českých Budějovicích. Moc spokojený ale nebyl.

Zlaté časy má tento kemp dávno za sebou. Čisto tu však je. Mezi chatkami je i posečená tráva.


Ti kdo se tu ubytují, se tu však příliš nezdržují. To potvrdila i naše anketa. "My tady moc nebudeme, budeme cestovat po okolí. Máme to jen na přespání," to byly ty nejčastější odpovědi, které slyšela reportérka TV Nova.

 

Ubytovat se můžete v několika jedno, dvou nebo čtyřlůžkových chatkách. Jejich ceny jsou příznivé. "Za čtyřlůžkovou chatu na více dní zaplatíte 530 korun. Pokud se ubytujete jen na jeden den, tak je cena o dvacet korun vyšší. Dvoulůžková chatka stojí na jeden den 350 a na více dní 340 korun," informoval recepční kempu František Jiříček.

 

Kemp nyní většinou využívají spíše firmy jako ubytovnu pro své dělníky. Ti si pochvalují, že vše v chatce funguje, a že mají k dispozici i malou kuchyňku.

 

V kempu najdete také společnou kuchyňku. Je sice čistá, ale hned je jasné, že v ní už dlouho nikdo nevařil. Také sociálky jsou omšelé, ale čisté. Na toaletě nechybí ani toaletní papír a mýdlo. Ve sprchách se i teplou vodou osprchujete zadarmo.

 

Návštěvníci tu však nenajdou jedinou restauraci, kiosek. Chybí i miniprodejna. Nejbližší restaurace je asi ve dvě stě metrů vzdáleném lesoparku Stromovka. Odtud je to dalších zhruba sto padesát metrů k nejbližšímu koupališti.

 

Inspektor se tentokrát rozhodl hvězdu neudělit.
 

Související témata:
muf s přispěním Michaely Klárové TN.cz