Prázdninový inspektor

Kemp v Pávově zcela propadl, nevyhovuje v ničem

Prázdninový inspektor televize Nova vyrazil na další kontrolu. Tentokrát se zajel David Pik na kemp v Pávově u Jihlavy.

Legendární, vyhledávaný, oblíbený. Takovou míval pověst pávovský autokemp. Jenže podmínky, jak se zdá, se tady zásadně změnily. První kroky inspektora mířily k vodě. Jenže koupat se ve zdejším rybníku je o zdraví. Sinice a bakterie z hladiny snad už i mávají! Přesto se pár odvážných (nebo snad nerozumných) kluků klouzalo do špinavé vody.
 

V kempu je na první pohled vidět, že se tady čas zastavil tak před 20ti lety. Ve sprchách je sice relativně čisto, ale musí se za ně platit. Za záchody sice neplatíte, ale také nedostanete ani toaletní papír. Správkyně kempu nicméně tvrdí, že příští rok by mělo být sociální zařízení opravené.
 

Atrakce pro děti je také v dezolátním stavu. Pokud se tedy zrezlým houpačkám a prolézačkám vůbec dá tak říkat. K hraní na písku by pak děti nejspíš potřebovaly sbíječku.
 

 

Na pláži jsou odpadky, které se jinak povalují i jinde v kempu. V celém areálu je jen jedno občerstvení.Otevírá až před polednem a stejně se v něm nenajíte. Podle správkyně kempu prostě na lepší restauraci nemají.
 

Za stanové místo si tu účtují zhruba 200 korun za noc pro dvě osoby.Obdobná je cena i u chatek, ty si ale (možná naštěstí) prázdninový inspektor Novy nemohl prohlédnout.
 

Ale abychom jenom nekritizovali - v areálu jsou tenisové kurty - musíte si je ale zaplatit.A vyžití nabízí i 10 kilometrů vzdálená Jihlava a její vyhlášená ZOO, katakomby nebo aquapark.
 

Jediné, co lidé na zdejším kempu chválí, je klid. A aby ne, mnoho návštěvníku tady nemají.
 

Podtrženo sečteno, zdejší kemp si prostě žádnou hvězdičku nezaslouží. Budeme jen doufat, že se v budoucnu zlepší.

 

Související témata:
Televizní noviny