Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

mapa kempů na vaší straně

Nevíte kam na dovolenou? Prázdninový inspektor vám poradí

Celé léto náš prázdninový inspektor hodnotí kempy po celé České republice, ale i mimo ni. Podle stavu, vybavení a služeb uděluje hodncení v podobě hvězd - bronzové, stříbrné a zlaté.

Na interaktivní mapě se můžete podívat, kde všude už náš prázdninový inspektor hodnotil kempy. Když najedete myší na příslušnou vlajku kempu, otevře se vám celý článek s hodnocením.

 

Pro tento prvek stránky je nezbytný plugin flash.


Na Svitavsku inspektor navštívil inspektor kemp v Borové. Chatky jsou sice starší, ale pohodlné a čisté. Sociální zařízení je také v pořádku a vaše peněženka bude také spokojená. Obrovské plus kempu je vyhřívaný bazén, výborná restaurace a minigolf. Bohužel nekvalitní hřiště způsobilo, že kemp dostal stříbrnou hvězdu.
 

 
Tentokrát si inspektor posvítil na kemp v Ostrově u Tiských skal nedaleko Ústí nad Labem. Kemp není moc vybavený, chatky jsou zastaralé, ale za to sociální zařízení je nové a čisté. Teplá voda ale teče jen ráno a večer. Klid tady mít skutečně budete, mobilní signál zde chytíte jen na kopci. Za nádherné prostředí a přiznivé ceny udělujeme bronzovou hvězdu.
 

 

Kemp v Brodě nad Tichou je vyhledávaný hlavně kvůli klidu, kterého tu je dostatek. Cenově je kemp dobře dostupný, zdarma je teplá voda, ale i třeba půjčení badmintonu. Zařízení kempu sice není nejmodernější, ale na kemp je to dobré. Inspektor udělil stříbro kvůli staršímu vybavení.
 


V Českém ráji se inspektor vypravil zkontrolovat kemp na Malé Skále. Bydlíte na ostrově na břehu řeky Jizery, bydlet můžete v chatce, ve stanu, či karavanu. Nuda v tomto malém kempu nehrozí, kousek je lanové centrum, v okolí několik hradů. Sice kemp nemá vlastní restauraci, ale hlady tu rozhodně trpět nebudete. I přes skromnost kempu, inspektor udělil stříbrnou hvězdu.
 


Kemp Křivonoska najdete na jihu Čech, nedaleko Hluboké nad Vltavou. Je zde čisto, celý den zdarma teplá voda a dobře se tu i najíte. Vše je i za příjemné ceny. Malou nevýhodou je koupání, rybník je lepší pro rybáře. Jinak ale za pěkný a čistý areál udělujeme stříbrnou hvězdu.
 


V Karlovarském kraji inspektor navštívil kemp Podhoří u vodní nádrže Skalka. Areál je značně zanedbaný, což je vidět i na tom, že moc rekreantů zde není. Sociální zařízení je katastrofa a přehrada ke koupání vhodná kvůli sinicím není. V kempu jsme žádnou hvězdu neudělili.
 


Inspektor vyrazil ohodnotit kemp Babí hora – Hluk na Slovácku, který má tajemnou historii. Údajně se tu slétávaly čarodějnice. Cenově je kemp velmi příjemný. Sociální zařízení je čisté a co vás určitě nadchne, je místní kuchyně. Místní kraj je také ráj pro vinaře. Malou nevýhodou je koupání, ale jinak byl inspektor spokojený a udělil stříbro.
 


Hodnocení neunikl ani kemp Sedmihorky, jeden z nejoblíbenějších kempů, který leží v srdci Českého ráje. Cenově to je zde pro každého, bydlet můžete ve stanu, ale i v luxusní chatce. Kdo bude chtít klid a romantiku, najde tu přesně to, co hledá. Bez problémů se tady najíte, o zábavu tu také není nouze. Inspektor byl spokojený a o udělení zlaté hvězdy vůbec nepochyboval.
 


Kemp ve Vyskytné se nachází mezi Jihlavou a Pelhřimovem. Žádný luxus a dobré vybavení však nečekejte. Cenově je kemp sice přijatelný, ale za to zde nejsou sprchy a záchody vzbuzují spíš odpor. Zábavy si zde moc neužijete, kdo se chce bavit, musí vyrazit někam dál. Inspektor byl z návštěvy spíš otráven a hvězdu se rozhodl neudělit.
 

 

Prázdninový inspektor se vydal na přehradu Hracholusky na Plzeňsko. Oblíbená přehrada je hojně navštěvovaná, cenově to tu vychází velmi dobře, ubytovat se můžete jak v chatce, tak v karavanu, stanu, či penzionu. Koupání je ideální, jediná nevýhoda je místní kuchyň. Mohlo by se tu lépe vařit. Za to udělujeme stříbrnou hvězdu.
 

 

Kemp v Žamberku v Orlických horách získal zlatou hvězdu. V areálu je pějný bazén ke koupání, využít můžete i blízkou řeku. Nudou tady rozhodně trpět nebudete, nabízí zde minigolf, bowling, či squash. Zároveň tu dobře vaří, vše za přijatelné ceny. Sociální zařízení je čisté, upravené.
 

 

Westernové městečko Šiklův mlýn vyrazil inspektor také ohodnotit. Areál připomínající divoký západ prošel na výbornou, získal zlatou hvězdu. Jídlo v místním saloonu je chutné, porce obrovské. Areál je uklizený, sociální zařízení v naprostém pořádku. Koupání v přírodním koupališti nemá chybu. Nabídka zábavy místního areálu je pestrá, můžete si třeba zastřílet, nebo řádit na koni. Bezchybný prostor získal zlato.
 

 

Kemp Bílý Kámen u Máchova jezera sice láká svou polohou, ale ke spokojenosti návštěvníků jen jezero nestačí. Vyhledávaný bývá spíše mezi mladými, kteří se sem jezdí pobavit a zase odjedou. Sociální zařízení je čisté, ale sprch zde je poskrovnu. Velkou nevýhodou je, že k Máchovu jezeru to je 20 minut pěšky, a to není nic příjemného. Celkově je inspektor spíše zklamaný, a proto se rozhodl hvězdu neudělit.
 

 

Kemp Frymburk u přehrady Lipno je velmi oblíbeným a vyhledávaným. Areál je upravený, čistý, sociální zařízení bezchybné. Máte možnost zde využít i pračku, pokud to budete potřebovat. V areálu nakoupíte, děti se tu bez problémů zabaví. Za pořádek, čistotu a klid udělujeme zlatou hvězdu.
 

 

Kontrole prázdninového inspektora neunikl ani autokemp Vysočina ve Štokách na Havlíčkobrodsku. Kemp už má nějakou historii, pro stany je tu minimum místa, bydlet se může ve 35 pokojích. Chybí zde zázemí pro děti, ani pro mladé se zde příliš možností zábavy nenajde. Je tu ale levné a chutné jídlo. Kempu udělujeme bronzovou hvězdu.
 


Autokemp Šlechtův palouk u Pastvinské přehrady na Orlickoústecku navštívil náš inspektor, aby zkontroloval jeho stav. Nádrž na koupání je dobrá, každé ráno ji čistí. ceny jsou přijatelné, sociální zařízení také, ale ubytování v chatkách je horší. Jsou staré. I přes tyhle nedostatky je kemp pěkný a inspektor udělil bronzovou hvězdu.
 

 

Inspektor vyrazil do areálu u Kamencového jezera v Chomutově. Jedinečné jezero si všichni pochvalují, ceny jsou zde také velmi příznivé. O čistotě a pořádku sociálních zařízení není pochyb. Zabavíte se zde za každého počasí. Navíc místní voda pomáhá při léčbě některých kožních onemocnění. V kempu nejsou žádné nedostatky, za to udělujeme zlatou hvězdu.
 

 

Dobré ceny, klidné prostředí, takový je kemp u rybníka Suchý na Blanensku. Dokonce zde můžete mít karavan celoročně. Koupání v rybníku je dobré, je tu i tobogán. Kvůli skromnějšímu zázemí pro děti, inspektor udělil stříbrnou hvězdu.
 


 

Vyražte za pohodou do kempu Pohoda v Nuzicích v jižních Čechách. Místo oblíbené hlavně mezi rodinami s dětmi a rybáři. Je tu opravdový klid. Na koupání je tu i bazén a pokud bude chladno, můžete si vyzkoušet jízdu na koni. Mohlo by zde být o trochu víc toalet, ale jinak je to na stříbrnou hvězdu.
 

 

Kemp Stříbrný rybník u Hradce Králové nadchl inspektora natolik, že udělil zlatou hvězdu. Všude je čisto, jsou tu dvě pláže, tobogán a za to neplatíte. Sociální zařízení je perfektně čisté. Je tu pestrá nabídka aktivit jako paintball, plážový volejbal, či trampolíny.
 

 

Kroky prázdninového inspektora zavítaly na Vsetínsko, do kempu Bystřička. Areál není velký, okolí lemují beskydské lesy. Ubytování je vcelku ucházející, cenově dostupné. Problém je ale teplá voda, která teče minimálně. Nenajdete zde ani žádné vyžití pro děti a koupání je kvůli mělkému rybníku také problém. I když se v kempu snaží, na hvězdu to nebylo.
 

 

Inspektor vyrazil zkontrolovat kemp Štilec u Českých Budějovic. Místo je oblíbené především mezi rybáři, ale je dobré i pro rodiny s dětmi a ani dešťové počasí nezabrání pořádné zábavě. Ze starého sudu je krásný dětský koutek. Nabídka v místních restauracích je rozmanitá. Nevýhodou je mělký rybník, za to udělujeme stříbrnou hvězdu.
 

 

Na Liberecku vyrazil náš inspektor otestovat kemp Hamr na Jezeře. Areál sice není moc velký, ale je klidný a útulný. Ceny jsou zde příznivé, a to jak za ubytování, tak i za jídlo a atrakce. Místní kuriozitou je cukrárna, která nabízí 140 druhů zmrzlin, například slivovicovou, či moravské uzené. Nevýhodou je zastaralé sociální zařízení. Za to kemp dostal stříbrnou hvězdu.
 

 

Prázdninový inspektor tentokrát zavítal na Moravu do kempu Hranice. I přes houkající vlak nedaleko areálu a pár nedostatků u menších chatek, byl inspektor spokojen. Je zde plno možností sportovního vyžití a spousta výletních tras. Proto od nás kemp obdržel stříbrnou hvězdu.
 


Kemp Olšovec na Blanensku je nedaleko Moravského krasu. Ubytování je zde jak pro náročnější, tak i pro skromnější klienty, v nových bungalovech je dokonce připojení k internetu. Za novější ubytování si ale připlatíte. Pokud se spokojíte s chatkami, které už hodně pamatují, bydlet budete levněji, ale spokojenost to nezaručí. Koupání v rybníce je dobré, o dětském bazénu to však neplatí. Hlady zde ale trpět nebudete. Za pár nedostatků udělujeme bronzovou hvězdu.
 

 

Inspektor přijel zkontrolovat kemp, kde bydlí návštěvníci festivalu stanové městečko Sázavafest. Za ubytování zde zaplatíte jednorázové vstupné bez ohledu na to, zda máte jeden stan či jich je více. Bohužel o nějakém hlídaném objektu se mluvit ale nedá. Ke všemu je také daleko. Místo pro odpočinek zde také není, protože kemp je v těsné blízkosti železničních kolejí. Dobré je zde jídlo, pitná voda zdarma a čisté toalety. Kvůli převažujícím nedostatkům však hvězdu neudělujeme.
 

 

Vyhledávaný kemp Modřín na přehradě Lipno nemohl náš inspektor vynechat. Je zde krásná oblázková pláž, která pozvolna vede do vody. Ubytovat se můžete v karavanech, či ve stanech podobných mongolským jurtám. Je zde velká nabídka sportovního vyžití a zábavy. Rozhodně vám zde bude chutnat a pokud nejste zdatnými plavci, v místních vodách se nemusíte bát. Inspektor nenašel žádnou závadu, bez rozmýšlení udělil zlatou hvězdu.
 

 

Prázdninový inspektor se vydal hodnotit kemp Kristýna u Hrádku nad Nisou. V areálu se můžete ubytovat v chatkách, polovina z nich je včetně sociálního zařízení. Dále je tu penzion a mnoho míst pro stany i karavany. Na výběr tu je také ze sedmi hospod. Obrovské plus je krásně čistá voda. Inspektor byl natolik spokojený, že kempu udělil zlatou hvězdu.
 


Eurocamp v Bojkovicích u Uherského Brodu získal stříbro. Areál se nachází na úpatí Bílých Karpat, což zaručuje klidné prostředí a odpočinek od ruchu velkoměsta. Žádný luxus sice v kempu není, ale zase vše je perfektně čisté a upravené. Pro ubytované nabízí polopenzi, dále je tu pak bufet. Koupat se můžete ve vlastním koupališti, děti mají plno možností, jak se zabavit. Jediné, co tu návštěvníkům chybí, je prodejna potravin. Za to a ještě další drobné chybičky udělil inspektor stříbrnou hvězdu.
 

 

Inspektor navštívil Autokemp Žralok na Prostějovsku. Nachází se nedaleko plumlovského zámku, což si někteří návštěvníci vychvalují. V areálu kempu na vás dýchne nostalgie, chtělo by to trochu modernizace. Výhodou ale je, že vše je za nízké ceny. Třeba teplá voda je zde zdarma. Děti zde ale nemají místo, jak využít volný čas. Dobré a levné jídlo zajistilo kempu bronzovou hvězdu.
 

 

Kroky prázdninového inspektora zamířily do autokempu Frenštátu pod Radhoštěm. Jedná se o krásný, klidný a čistý areál, kde každý najde to, co bude chtít. Dobře se najíte, ke koupání se nabízí aquapark a nedaleko si můžete prohlédnout rodiště skokana na lyžích Jiřího Rašky. Za velkou spokojenost udělujeme zlatou hvězdu.
 

 

Kemp v Pávově u Jihlavy propadl. Kdysi to byl oblíbený a vyhledávaný kemp. Dnes je to spíš naopak. Koupání je zde o zdraví, bakterie a sinice jsou na první pohled poznatelné. Všude je nepořádek, špína a děti to nenajdou žádné pořádné vyžití. Jediná výhoda kempu je klid, ale to na udělení hvězdy nestačí.
 

 

Autokemp Přehrada u Prostějova obdržel bronzovou hvězdu. Podle názvu se nabízí koupání. Jenomže Olumlovská přehrada je vypuštěná. Jinak je v kempu čisto, ráno si dokonce návštěvníci mohou koupit čerstvé pečivo. Jen mladí lidé se zde budou asi spíš nudit. Velké vyžití tady totiž nenajdete.
 

 

Kemp Bítov na Vranovské přehradě dostal stříbrnou hvězdu. Ubytování slušné, ale na koupání to zde není. Pokud pojedete do kempu na ryby, můžete si u chytání krátit dlouhou chvíli brouzdáním na internetu. Ten chytnete na pláži zdarma. Nevýhodou je, že ve vinařské obasti je zavřená vinotéka.
 

 

Autokemp Skalice na Slapské přehradě získal stříbrnou hvězdu. Areál je pěkný, upravený, ubytování příjemné a za rozumné ceny. Je zde kladen důraz na to, aby návštěvníkům chutnalo a zároveň aby nezaplatili moc. A nudit se tady nikdo rozhodně nebude, návštěvníci si mohou zapůjčit loď, šlapadlo nebo kánoe.
 

[IMAGEBOX_1186230]
Autokemp Skalice na Slapech získal stříbrnou hvězdu
[IMAGEBOX_1186230]

 

Vodácké tábořiště Loket v západních Čechách slouží především pro krátkodobé ubytování. Vejde se tam asi 80 stanů, což znamená tak 150 lidí. Návštěvníci si v kempu nejvíce považují bufet. Kvůli vyšším cenám získal kemp pouze bronzovou hvězdu.
 

[IMAGEBOX_1177946]Vodácké tábořiště Loket získalo bronz

[IMAGEBOX_1177946]


Kemp Mělice na Pardubicku
nabízí krásnou přírodu a koupání. Nedstatkem je však dobrá restaurace. Klid a pořádek však celkový dojem výrazně zlepšují. V Mělicích si vysloužili stříbrnou hvězdu.

 

[IMAGEBOX_528927]Mělický autokemp na Pardubicku získal stříbrnou hvězdu
[IMAGEBOX_528927]

 

Rekreační areál Pahrbek si vysloužil zlatou hvězdu. O návštěvníky se zde velmi dobře starají, výběr ubytování je zde široký za rozumné ceny a hlady tady trpět v žádném případě nebudete. Výletníci mají spoustu možností poznávat okolí, zájemci o kulturu mohou přímo v areálu navštívit nějaké představení. Inspektor o udělení zlata vůbec nepochyboval.
 

[IMAGEBOX_530138]Zlatá hvězda pro rekreační areál Pahrbek v Napajedlech

[IMAGEBOX_530138]

 

Nedaleko lázeňských Teplic je krásný kemp v Oseku. Je zde pěkně čisto, upravené prostředí. O zábavu zde není také nouze, děti se zabaví a ani dospělí se nebudou nudit. Čistota sociálního zařízení je výborná, nabídka v restauraci uspokojí snad každého návštěvníka. Za skvělé služby inspektor poprvé za celé prázdniny udělil zlatou hvězdu.
 

[IMAGEBOX_605294]Autokemp v Oseku u Teplic si vysloužil zlatou hvězdu

[IMAGEBOX_605294]

 

Kemp Šternberk u Olomouce se nachází u hlubokých lesů, které ocení hlavně milovníci ticha. Prostředí je krásně čisté, toalety opravené. Horší stav je se sprchami. Areál ale není úplně ideální pro malé děti, za zábavu musíte vždycky někam vyrazit. Inspektor se nakonec rozhodl pro bronzovou hvězdu, i když trochu se štěstím.
 

[IMAGEBOX_605294]Kemp ve Šternberku u Olomouce si vysloužil bronz. Ale jen taktak...

[IMAGEBOX_605294]

 

U oblíbené přehrady Slapy se nachází kemp Nová Živohosť. Prostředí pěkné, ale kdo by sem chtěl jet za klidem, asi neuspěje. V areálu se koná diskotéka, další jsou nedaleko. Starším návštěvníkům to může vadit, mladší budou spokojení. Vybavení a sociální prostředí je dobré. Za tu trochu neklidu inspektor udělil stříbrnou hvězdu.
 

[IMAGEBOX_605294]Kemp Nová Živohošť ve Slapech dostal stříbrnou hvězdu

[IMAGEBOX_605294]

 

V srdci Českého ráje jsme navštívili kemp Eden. V nádherné přírodě, kde je spoustu možností na výlety, je i krásné prostředí na dovolenou. Dobré ubytování, dobré ceny a pokud se zkazí voda v rybníce, na koupání jsou zde další dva bazény. Inspektor byl natolik spokojený, že o udělení zlaté hvězdy nikdo nepochyboval.
 

[IMAGEBOX_600013]Kemp Eden v srdci Českého ráje získal zlatou hvězdu

[IMAGEBOX_600013]

 

Nedaleko Přelouče se nachází kemp Buňkov, kde byla další zastávka našeho inspektora. Areál je příjemný, velkou výhodou jsou bezbariérové vstupy. V kuchyňce by sice mohlo být trochu lepší vybavení, ale celkový dojem je velmi dobrý. Proto stříbrná hvězda.
 

[IMAGEBOX_605294]Kemp Buňkov nedaleko Přelouče: Zlatá hvězda mu unikla o kousek

[IMAGEBOX_605294]

 

Rožnov pod Radhoštěm je lákavý už svou lokalitou. Vybavení je dobré, rozmanité možnosti v ubytování. Na nákup je možné zajít přímo v areálu. Nedostatkem je ale vybavenost a vzhled dětských prolézaček. Za tyto drobné nedostatky kempu inspektor uděluje stříbrnou hvězdu.
 

[IMAGEBOX_599999]Kemp u Rožnova pod Radhoštěm obstál, získal stříbrnou hvězdu

[IMAGEBOX_599999]

 

Kemp Václav u Jesenice se řadí mezi moderní kempy, kde je každoročně snaha o to být lepší. Za modernizaci a velkou nabídku služeb si návštěvník ovšem připlatí. České turisty ceny možná odradí, za to zahraničních je tu plno a libují si tu. I přes drobné nedostatky se inspektor rozhodl pro zlato.
 

[IMAGEBOX_605294]Kemp Václav u Jesenické přehrady dosáhl na zlatou hvězdu

[IMAGEBOX_605294]

 

Bronz tentokrát získal kemp Rozkoš u České Skalice. Především za to, že kvalita vody se opravdu pokulhává a pro každého úplně není veslovat doprostřed nádrže, aby se mohl vykoupat v čisté vodě. Každopádně možností zábavy a atrakcí je zde dostatek. Ještě další problém, který zabránil v zisku stříbra, je staré vybavení.
 

[IMAGEBOX_1103270]Kemp v Rozkoši u České Skalice získal bronzovou hvězdu

[IMAGEBOX_1103270]

 

V kempu Merkur u Psohlávek to žije. Kdo chce na klidnou dovolenou, nadšený asi úplně nebude, ale o romantiku zde nouze není. Kdo miluje rybaření, bude zde nadšen. A pokud na dovolené chcete i dobré jídlo, nouzí zde trpět taky nebudete. Inspektor se rozhodl pro stříbrnou hvězdu za nedostatečný klid.
 

[IMAGEBOX_605294]Autokemp Merkur u Pasohlávek vybojoval stříbrnou hvězdu

[IMAGEBOX_605294]

 

Na Ostravsku se komisař rozhodl pro kontrolu kempu Olešná. Je zde krásné koupání v přehradě, možnost rybaření, dobré sociální zařízení. Návštěvníci mluví o místním areálu jen kladně. Malé děti tu ovšem nemají moc vyžití. Jenom pískoviště asi stačit nebude, proto stříbrná hvězda.
 

[IMAGEBOX_605294]Kemp v Olešné nedaleko Frýdku-Místku na zlatou hvězdu nedosáhl

[IMAGEBOX_605294]

 

Krásná lokalita, nádherná příroda a v takovém areálu se nachází další hodnocený kemp Konopáč. Pro návštěvníky kromě klasických atrakcí nabízí i letní kino přímo v areálu. Problémem je bohužel zastaralé vybavení sociálního zařízení a chatek. Proto se inspektor rozhodl pro stříbrnou hvězdu.
 

[IMAGEBOX_605294]Další stříbro, tentokrát pro kemp Konopáč

[IMAGEBOX_605294]

 

Máchovo jezero a místní kemp je mezi návštěvníky velmi oblíbený. Jsou zde příjemné ceny, velký výběr restaurací, dostatečná nabídka letních atrakcí. Pokulhává ovšem vybavenost kempu, za kterou dostal stříbrnou hvězdu.
 

[IMAGEBOX_600005]Mácháč získal stříbrnou medaili, rekonstrukce by neškodila

[IMAGEBOX_600005]

 

Na Pardubicku se inspektor zaměřil na kemp Hluboký. Nachází se ve velmi pěkném prostředí, je tu vstřícný a ochotný personál, ale vybavenost kempu je zastaralá. Jako by kemp zaspal dobu. I přes nutnost rekonstrukce, komisař udělil bronzovou hvězdu.
 

[IMAGEBOX_978953]Kemp Hluboký u Holic by potřeboval obnovu. Získal bronzovou hvězdu

[IMAGEBOX_978953]

 

Klady a zápory jsou všude. Kemp v Luhačovicích je toho příkladem. Je zde krásná příroda, která nabízí možnost užít si pěknou dovolenou. Zkazit ten dobrý pocit mohou staré sprchy a zastaralá kuchyňka. Za tyto nedostatky se inspektor pro bronzovou hvězdu.
 

[IMAGEBOX_711824]V Luhačovickém kempu skvělě vaří. Vysloužili si bronzovou hvězdu

[IMAGEBOX_711824]

 

Zlatá hvězda pro kemp Ostende na Plzeňsku. Návštěvníci zde ocení klid, příjemné prostředí. Zároveň je zde bezbariérový přístup v umývárnách, do restaurace a i některé chatky jsou pro tuto službu upravené. Proto kemp získal ocenění nejvyšší.
 

[IMAGEBOX_654469]Plzeňský kemp Ostende získal zlatou hvězdu

[IMAGEBOX_654469]

 

Kemp Rolava u Karlových Varů byl dalším, na který si inspektor posvítil. Tento kemp je nejvíce vytížen v době konání filmového festivalu. Od centra filmového dění je ale poměrně vzdálen. Ceny nejsou nijak vysoké, ale problém je se sociálním zařízením, kterých je v areálu velmi málo. Ani zde inspektor hvězdu neudělil.
 

[IMAGEBOX_1047442]Stanové městečko na Filmovém festivalu hvězdu nezískalo

[IMAGEBOX_1047442]

 

Stromovka v Českých Budějovicích nepatří mezi kempy, který by byl uspokojivý. Je zde sice čisto, příznivé ceny, ale v areálu není restaurace, kiosek ani prodejna potravin. Nejbližší občerstvení nabízí restaurace vzdálená asi dvě stě metrů, ještě dál je koupaliště. Za tyto nedostatky inspektor hvězdu neudělil.
 

[IMAGEBOX_528927]Kemp Stromovka v Českých Budějovicích hvězdu nezískal

[IMAGEBOX_528927]

 

Ve Východních Čechách jsme zkontrolovali kemp Seč na Chrudimsku. Pokud patříte mezi milovníky klidu nebo je vaším koníčkem rybaření, kemp by byl dostačující. Jinak ale provozovatelé kempu spíše zaspali dobu. Není zde dobré sociální zařízení a podle počasí se zhoršuje kvalita vody. To vedlo inspektora k neudělení žádné hvězdy.
 

[IMAGEBOX_1036213]Kemp u Seče ostrouhal, hvězdu prázdninového inspektora nedostal

[IMAGEBOX_1036213]

 

Další cesta vedla na Vysočinu, kde byl za zastávku zvolen kemp V Řásné u Telče. Není vybaven mnoha atrakcemi, ale zase nabízí nádhernou přírodu a spoustu možností výletů do okolí. Ceny jsou zde lidové, vaří se zde dobře. Za nedostatek inspektor ovšem viděl chybějící toaletní papír na společných záchodech a poplatek za teplou vodu. I přes to ale udělil bronzovou hvězdu.
 

[IMAGEBOX_1030445]Kemp v Řásné: Bronzová hvězda za chybějící toaleťák

[IMAGEBOX_1030445]

 

Z domácího prostředí byl první zastávkou prázdninové inspektora kemp Bezdrev v jižních Čechách. Získal stříbrnou hvězdu, která ovšem utekla jen o kousek. Vybavení kempu a čistota je zde pro správce na prvním místě, ceny jsou ucházející. Najít si nějakou zábavu zde také není složité. Jedinou nevýhodu náš inspektor viděl v poplatku za sprchy.
 

[IMAGEBOX_1024803]Kempu Bezdrev utekla zlatá hvězda jenom o fous

[IMAGEBOX_1024803]


První kemp, na který si náš inspektor posvítil, je v chorvatské Pule a jmenuje se Stoja. A hned první zkoumané místo získalo zlatou hvězdu. Je zde čisto, ve sprchách není nouze o teplou vodu, pláže jsou udržované a cenově je to pro turisty velmi příjemné.
 

[IMAGEBOX_1021254]Obří kemp Stoja v chorvatské Pule získal stříbrnou hvězdičku

[IMAGEBOX_1021254]

tn.cz / juz