hodnotíme za vás

PRÁZDNINOVÝ INSPEKTOR: Masáže vysloužily kempu ve Dřenicích bronz!

Téma:

Prázdninový inspektor tentokrát zavítal na západ Čech ke břehům Jesenické přehrady. Konkrétně do velkého autokempu Dřenice u Chebu. Má cenu se tam vydávat? Budete překvapeni...

Autokemp Dřenice je v provozu už přes 40 let a se svými čtyřmi hektary patří mezi největší v Karlovarském kraji. Správcovství se tam dědí z otce na syna.


V autokempu je 155 míst pro stany, karavany a obytné vozy. Nechybí ani ubytování v chatkách, kterých je tam 19. A když je chuť, za symbolickou cenu si v půjčovně loděk můžete vypůjčit i šlapadlo.
 

Zdá se zkrátka, že v tomto autokempu funguje vše, jak má. Ženy nosí mužům pivo, perou pro ně v moderní prádelně, zatímco tatínkové na oplátku hlídají děti. A za návštěvu stojí i místní restaurace, kde se dá poobědvat už za 80 korun.
 


Někteří hosté, ubytovaní v chatkách, si stěžovali na myši, které v noci dupaly po podlaze. "Samozřejmě se snažíme hubit klasickým způsobem, pastičky, nebo nějaké návnady," říká k tomu provozovatel autokempu Karel Houška.


Problémy naopak nejsou žádné ve sprchách a na toaletách. Je dobře znát, že je pravidelně uklízejí. Drobnou potíž ale hlásí kuchyňka, kde jsou jen vařiče. Mikrovlnka chybí, přitom někteří ubytovaní by ji rádi využili.
 


Vysvětlení je ale prosté: nenechavé ruce. I vařiče totiž musí provozovatel kupovat až čtyřikrát za sezónu nové, protože se ztrácejí. Jinak se ale lidem v kempu rozhodně líbí. A kolik zaplatíte? Za stan pouhých 67 korun za noc, za lůžko v chatce 187 a za místo pro karavan 320 korun na den.


A co na to prázdninový inspektor? Inu, myši mu zrovna moc velkou radost neudělaly, zato ho ale náramně potěšila nabídka masáží. Právě kvůli ní se rozhodl autokempu Dřenice u Jesenické přehrady udělit bronz.

Související témata:
s přispěním F. Nyklase tn.cz / zdg