Hodnotíme za vás

PRÁZDNINOVÝ INSPEKTOR: Opět v kempu Hamr, obhájil stříbro z minulého roku?

Další prázdninový inspektor je tu! Tentokrát se vydal zkontrolovat kemp Hamr na Jezeře na Liberecku. Loni mu inspektor udělil stříbrnou medaili. I tentokrát svou pozici obhájil!

Starosta obce Milan Dvořák tvrdí, že v Hamru na Jezeře najdeme nejlevnější odpočinek, ale v jednom z nejlepších kempů u nás.
 

Na první pohled inspektor objevil, že to není žádný velký luxus, hned za plotem, ale objevil přírodní koupaliště a pláž s bílým pískem. To vše za 30 korun na den, děti od jednoho roku do 15 let za dvacet korun. Voda je bez sinic a nečistot.
 

Inspektor dále nachází skluzavky, hřiště pro nejmenší, loďky, šlapadla, lanový park, zorbink nebo trampolínu. Unikátem je v Hamrech psí pláž, která je zřejmě jediná u nás. V kempu je navíc pes ubytovaný zcela zdarma. Ubytovat se lze ve stanech, karavanech nebo v dřevených chatkách.
 

 

Trnem v oku bylo minulému inspektorovi sociální zařízení, které jakoby pamatovalo dobu, kdy se tu natáčel film Dovolená s Andělem.
 

"V kempu máme ping-pongové stoly zdarma, plážový volejbal, hřiště na nohejbal, tenis, fotbalový hřiště," říká starosta.
 

 

Ceny občerstvení jsou přijatelné. Klasické "knedlo, vepřo, zelo" zde ale nenaleznete. Ve dvou kioscích prodávají jenom "fast food". A proto Kemp Hamr letos dostal od inspektora zase stříbro.

Související témata:
TN.cz