Prázdninový inspektor

Westernové městečko Šiklův mlýn získal zlatou hvězdu

Téma:

Prázdninový inspektor Televize Nova se dnes na svém zpoceném oři vřítil do westernového městečka Šiklův mlýn.

Na první pohled v Šiklově mlýnu uvidíte kulisy westernového města, které nerozeznáte od divokého západu. Schází jen svištící kulky a řev útočících indiánů. První místo, kam hladový kovboj stoprocentně zamíří je místní saloon. Na talíř můžete dostat pravý bizoní steak jaký by nespořádal ani Divoký Bill. Co se týče čistoty, všude je vzorně uklizeno, trávník jakoby ukradli z golfového hřiště.

 

Ubytovat se můžete stylově v týpí, za padesát korun ve stanu, za osm stovek v chatce. Nebo za dva a půl tisíce v nově postavených srubech, které ještě voní čerstvým dřevem. Obrovským plusem je přírodní koupaliště.

 

Na druhou stranu úplnou zbytečností jsou zbrusu nové sprchy, jak je známo, poslední vymydlený kovboj byl Old Shatterhand a ten je už bohužel na věčných lovištích. Záchodky jsou čisté, že by se z nich dalo obědvat, ale kovboj stejně chodí za hospodu.

 

 

Pětkrát denně tady uvidíte kovbojskou přestřelku, můžete řádit na koni nebo střílet lukem. Otrlého kovboje možná zklame, že ve městě chybí pořádný šantán s lehkými holkami, ale to je podle inspektora spíš pozitivum, takže bez váhání nalepuje zlatou hvězdu.

Související témata:
kos / s přispěním Josefa Svobody TN.cz