Prázdninový inspektor

Zlatá hvězda pro rekreační areál Pahrbek v Napajedlech

Klidné prostředí řeky Moravy se přímo nabízí pro klidnou dovolenou. Rekreační areál Pahrbek si návštěvníků náležitě cení, dělá pro ně vše. Za to dostal zlatou hvězdu.

Rekreační areál Pahrbek najdete v klidném prostředí u slepého ramene řeky Moravy. Kromě vysokého standardu, který zde majitelé kladou na ubytování a jeho okolí, je zde i plno jiných možností, jak si náležitě užít letní dovolenou.
 

Ubytovat  v areálu se můžete v bungalovech, které mají bezbariérový přístup. Celá osada pak tvoří barevné satelitní městečko. Každý bungalov má vlastní terasu, kuchyňku a sociální zařízení. Náročnější návštěvníci si mohou pronajmout bungalov, jehož koupelna je vybavená hydromasážní vanou, za ten zájemce zaplatí 1300 korun za osobu. Pokud bude stačit sprchový kout, zájemce zaplatí 760 korun.
 

Kdo nechce bydlet v bungalovu, může využít karavan a nebo si tu postavit stan. Pro takto ubytované návštěvníky zde mají společné sociální zařízení, kde si za teplou vodu musí připlatit 20 korun. Turistům to však nevadí: "Co se týče sociálky opravdu čisto, pěkně se starají, i ubytování je parádní,“ říkají návštěvníci.
 

[IMAGEBOX_605294]Autokemp v Oseku u Teplic si vysloužil zlatou hvězdu

[IMAGEBOX_605294]

 

Pokud patříte mezi milovníky dobrého jídla, areál Pahrbek nabízí opravdu velký výběr. Dobře se najíte ať už si vyberete z místní bufetové nabídky, a nebo zavítáte do luxusní restaurace. Bufetové menu se vejde do 100 korun. "Chodíme na plnou penzi a jsme spokojený,“ říká návštěvnice areálu.
 

O zábavu ani sportovní vyžití zde není nouze. Turisté se mohou vydat například na plavbu po věhlasném Baťově kanálu. Přístaviště je pár minut chůze od kempu. "Přímo v kempu máme minigolf v okrasné zahradě, přes náš areál vede eurocyklostezka, vyhledávají nás cyklisté,“ vyjmenovává majitelka kempu. Zkrátka nepřijde ani ten, kdo má rád kulturu.  V areálu mají vlastní amfiteátr, kde se konají pravidelně divadelní vystoupení nebo koncerty. "Je tady pěkně, klid, pohoda, dětem se tady líbí,“ dodává jedna z návštěvnic.
 

Malou nevýhodou kempu je, že se ve vodě každoročně objevují sinice. S tím ale majitelé nic moc neudělají. I přes tuto drobnost je kemp opravdu velmi kvalitně vybaven, ubytování je dobré a za rozumnou cenu. Za to všechno udělujeme zlatou hvězdu.
 

Související témata:
s přispěním Martiny Julinové tn.cz / juz