Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 25. 10. 2013
VE vazbě není

Právo: Jako majitelka realitky obrala lidi o miliony, domy a byty ale prodává dál!

Prodej nemovitosti
Zdroj: isifa.com

To snad není možné! Majitelka zkrachovalé plzeňské realitní kanceláře Styl, která zpronevěřila téměř 50 klientům 20 milionů korun, stále není za mřížemi. Co je ještě horší, reality prodává dál!

Jana Mikulová. Téměř 50 rodinám při vyslovení tohoto jména naskakuje husí kůže. Tato bývalá majitelka zkrachovalé RK Styl je totiž okradla o 20 milionů korun. Mikulová zatím stále není za mřížemi, možná je to i tím, že policie postupuje hodně pomalu, píše páteční Právo.
 

Policisté teprve po tři čtvrtě roce Mikulové sdělili obvinění. Jenže bylo to až potom, co si na její nečinnost dvakrát stěžoval u státního zástupce advokát okradených. Možná i díky tomu Mikulová může prodávat nemovitosti dál, jako makléřka působí v Realitní společnosti Fénix.
 

Podvedeným klientům nezbývá než doufat, že policie svůj přístup zlepší. "Takhle vypadá spravedlnost? Co už mám říci okradeným, kterým zničila život, protože z peněz chtěli zaplatit třeba hypotéky?" řekl Právu Koranda, právní zástupce podvedených.
 

Právo dokonce Mikulovou kontaktovala, aby se zeptalo, zda jí nepřijde divné, že stále prodává reality, ačkoliv lidem z její realitní kanceláře nevrátila peníze. Makléřka pouze odkázala na majitele a okamžitě zavěsila.

tn.cz / hmr
Reklama