pro nerozhodnuté

Fischer, Zeman nebo Franz? Kalkulačka poradí, KOHO VOLIT

Kalkulačka_prezidenští kandidáti
Zdroj: Mediafax / Thinkstockphotos.com

PREZIDENTSKÁ KALKULAČKA: První kolo přímé prezidentské volby startuje už za pár hodin. Pokud stále nevíte, koho zvolit, zkuste použít volební kalkulačku.

Je pro vás důležité, abychom i u nás platili eurem a nevíte, kteří kandidáti smýšlejí stejně? Nebo třeba už máte svého favorita, ale nevíte co si myslí o potratech nebo eutanazii?


Volíme prezidenta! 10 věcí, které musíte o volbě vědět


Pro podobné případy je na internetu k dispozici rozsáhlý test s 45 otázkami, který může hodně pomoct nerozhodnutým, ale i těm, kteří si svého "koně" na Hrad vybrali podle osobní sympatie a ne podle názorové blízkosti.


VOLEBNÍ KALKULAČKU NAJDETE ZDE


Test zabere jen pár minut a přehledně ukáže, jestli je vám blíž Karel Schwarzenberg nebo třeba Táňa Fischerová. Smůlu mají ti, kteří by své názory rádi poměřili s Janou Bobošíkovou. Ta totiž na dotazy autorů kalkulačky jako jediná neodpověděla.
 


Historicky první přímá volba prezidenta v ČR startuje dnes dvě hodiny po poledni, první kolo končí zítra. Druhé kolo bude za dva týdny.
 

Na zpravodajském kanále NOVA NEWS můžete od 14:00 sledovat volební studio. Na TN.cz pro vás budeme on-line sledovat průběžné sčítání volebních výsledků.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Volba prezidenta? Vybírejte třeba i podle jejich partnera! První dámy a pánové

Možná první dáma: Staromódní, nebo holka v teniskách? Okamurova kráska to už nebude...

Úchvatný styl Michelle Obamy: Dáma nenosí jen nudné kostýmky!

Top kandidát mladých: Koho by volily vaše děti?

FANDA for president. ANKETA

TN.cz