Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

fotogalerie Boj o Hrad

Jak žije kandidát na prezidenta Franz? Podívejte se na jeho majetek!

Vladimír Franz - kandidatura
Zdroj: Mediafax
Vladimír Franz

Jaké jsou majetkové poměry prezidentského kandidáta Vladimíra Franze? Franz podle svých slov investuje především do vzdělání a vzdělanosti, přesto vlastní dvě nemovitosti. Podívejte se, jaký má Vladimír Franz majetek.

Vladimír Franz se svými majetkovými poměry nijak netají, svůj majetek má i na svém webu. Uvádí tam, že jeho majetek tvoří třípokojový byt na pražském Smíchově a stavení v jihozápadních Čechách. Chalupu v Dožicích nedaleko Šumavy Franz momentálně rekonstruuje, přesto mu slouží jako ateliér.
 

"Profesor Franz vlastní běžný byt ve starším domě na Smíchově, malý osobní automobil a chatu na venkově. Jinak je bez ostatních majetkových aktiv (akcie, fondy a podobně) i pasiv (hypotéky, leasingy a podobně). Jeho hmotným majetkem jsou především obrazy a knihy nijak závratné investice. Jeho finanční i časová investice vždy směřovala především do vzdělání a vzdělanosti,“ zprostředkoval majetkové poměry prezidentského kandidáta Vojtěch Bednář z inciativy Vladimír Franz prezidentem.
 

Franz narozdíl od svých konkurentů do prezidentské kampaně příliš neinvestuje, spoléhá se především o kampaň vedenou přes sociální sítě. "Nepředpokládám, že povedu opulentní a finančně náročnou kampaň. Pochybuji například o účinnosti billboardů. Spoléhám především na iniciativu Vladimír Franz prezidentem, fungování sociálních sítí a samozřejmě i sám na sebe,“ prohlásil při startu kampaně Franz.
 

TRANSPARENTNÍ ÚČET VLADIMÍRA FRANZE NAJDETE ZDE.
 

Hudebník, výtvarník, ilustrátor a právník Vladimír Franz oznámil úmysl kandidovat v červenci, podle jeho slov vyšel vstříc facebookové iniciativě. Následně Franz sesbíral a na ministerstvu vnitra odevzdal svou přihláškou celkem 88 388 podpisů na jeho petičních arších.
 

GALERIE: Vladimír Franz

1
/
7
Zdroj: isifa.com
Vladimír Franz ve svém ateliéru ; Vladimír Franz ve svém ateliéru.

 

Franz na sebe upozorňuje mimo jiné svým nekonvečním zjevem, když bývá označován za nejvíce potetovaného Čecha. Prý má kromě vnitřní strany dlaní a ušních boltců potetované celé tělo. Podle něj je to vyjádření svobodné vůle.
 


Vladmír Franz je rozvedený, v současnosti žije s fotografkou Idou Saudkovou. Má dceru.

tn.cz / hmr