VIDEO kauza kabát

Rozhodne volby ukradený KABÁT? Reportér Hruška našel zloděje v Zemanově štábu

TO VIDEO MUSÍTE VIDĚT! V prvním kole prezidentské volby pracoval ve štábu Miloše Zemana reportér Ladislav Hruška. Když večer odcházel, zjistil, že mu někdo ukradl kabát. Nyní chybějící část oděvu našel. A opět to bylo ve štábu MIloše Zemana...

Scénář k tomuto příběhu by těžko vymyslel ten nejlepší scénárista. Elitní reportér TV Nova Ladislav Hruška přišel o svůj kabát při 1. kole prezidentské volby. "Tečka za volebním dnem u Miloše Zemana: Ukradli mi kabát.. Ano, ten hezkej námořnickej," podělil se o smutnou událost se svými fanoušky Ladislav na Facebooku.

 

Ladislav už se se svým kabátem rozloučil. Vůbec ho nenapadlo, že by se k němu ještě mohl dostat zpět. Ale nemožné se stalo skutečností a oblíbený kabát našeho reportéra se našel. Tedy našel, spíš ho našel právě náš okradený reportér.

 

 

Když přijel do štábu Miloše Zemana na domluvený rozhovor, spatřil muže, který měl na sobě jeho kabát, jak se baví se členy Zemanova volebního týmu. A jako dobrý reportér zvyklý okamžitě reagovat na nečekanou nastálou situaci začal okamžitě jednat.

 

Znáte muže na fotografii, který měl kabát Ladislava Hrušky? Napište nám na mail zpravy@nova.cz! Děkujeme!

 

Muže s kabátem dostihl a pod dohledem kamery ho začal vyzpovídat. I když o nějakém rozhovoru nemůže být moc řeč. Muž s kabátem před Ladislavem Hruškou skoro utekl. Ale jen skoro. I když muž odcházel rychlou chůzí pryč z "místa činu", náš reportér ho stihl trochu vyzpovídat. "Může se zeptat, kde jste vzal ten kabát?" Odpovědi se Ladislav nedočkal, ale nevzdal se. Nutno podotknout, že v těchto chvílích už neznámý muž vyndaval z kapes kabátu věci, které v něm měl. "Počkejte, to je můj kabát. Já jsem ho poznal před chvílí. Tak dáte mi ho, nebo...?" ptal se dál Ladislav. "Já vám ho dám," zazněla krátká odpověď. "A jak jste k němu přišel? To by mě docela zajímalo," pokračoval náš reportér ve výslechu. "Dali mi ho," zněla další stručná odpověď. Na otázku, kdo mu ho dal, však už neodpověděl a zmizel v podloubí.

 

 

Ztracený kabát se tak vrátil ke svému právoplatnému majiteli - našemu reportérovi Ladislavu Hruškovi. Když jsme se Ladislava zeptali, jak celou událost vnímá, s úsměvem odpověděl, že kabát už dal do čistírny...

s přispěním Ladislava Hrušky tn.cz / hru