den blbec

Večer u Zemana: Rány do zad od posilněného vítěze a krádež kabátu

Reportér TV Nova Ladislav Hruška neměl v sobotu svůj den. Přímo ve volebním štábu Miloše Zemana mu ukradli kabát, a pak dostal ještě pořádnou herdu do zad přímo od vítěze 1. kola.

Až dosud bojoval Miloš Zeman s českými novináři pouze svým ostrým jazykem a nevybíravými bonmoty. V sobotu ale použil i svou sílu. Při čekání na živý vstup do hlavních zpráv se evidentně hodně nudil. Těsně před začátkem poplácal našeho reportéra po zádech tak silně, až mu málem vyrazil dech.
 

"Bylo pět vteřin do živého vstupu. Praštil mě do zad, až jsem málem spadl a řekl: Láďo, ty jsi jednička,“ popisuje přátelské poplácání, které málem neustál, Ladislav Hruška. "Zatajil jsem vzrušením dech a soustředil se na svůj výkon," dodal reportér TV Nova.


 

Záhadou zůstává, proč chtěl Zeman rozhodit reportéra, který mu umožnil promluvit po vyhrané volbě ke dvěma milionům voličů. Sám to nijak nevysvětlil a odešel.

 

 

A aby toho nebylo málo, ve stejnou dobu, kdy Ladislav Hruška schytal herdy do zad, neznámý zloděj mu přímo ve volebním štábu ukradl kabát.


 

tn.cz / TV Nova / anš