Volba prezidenta

Vyčítají mu podporu Zemana: Fischer není ŽELÉ, je to SLIZ

Fischer podpořil Zemana
Zdroj: facebook.com

Jan Fischer si kvůli pružnosti svých postojů vysloužil přezdívku Želé. Když neuspěl v 1. kole prezidentských voleb a následně podpořil Zemana, veřejnost mu vzkazuje, že to bylo dosti slizké.

Jan Fischer od začátku volební kampaně tvrdil, že názorově blízký mu je Karel Schwarzenberg. Že právě jemu by dal hlas. První kolo ale všechno změnilo. Fischer je z boje o Hrad venku a ve druhém kole vyzve Miloše Zemana na souboj právě Karel Schwarzenberg.

 

A Fischer nyní otočil a Schwarzenberga přestal podporovat. Mimo jiné mu vyčetl, že ve své kampani nadměrně užívá odkaz zesnulého Václava Havla. Je to k neuvěření, ale zhrzený Fischer nakonec podpořil Miloše Zemana.

 

SLEDUJTE ROZHODUJÍCÍ PREZIDENTSKÝ DUEL NA TV NOVA VE STŘEDU OD 20:20!
 

Za tento názorový obrat se mu část veřejnosti směje, ostatní jsou pak znechuceni. Novinář Jiří X. Doležal na stránkách Reflex.cz pak například vybízí k tomu, že by Fischer měl dostat novou přezdívku - Sliz. Dosud se o Fischerovi mluvilo jako o Želém.


 

"Když si představím, že jsem byli na půl kroku od tohoto pána na Hradě, tak nemohu než říci: děkuji Ti, Pane Bože, ať to bude Zeman či Kalousek, už je to jedno," napsala na adresu Fischera advokátka Klára Samková.

 

K Janu Fischerovi se na sociální síti Facebook vyjádřil i Roman Šmucler. "Je mi jedno, zda podporuje Petra, nebo Pavla. Hlavně, že není na Hradě. Je to smutné, jak nezvládl jedny neúspěšné volby. Jak chtěl být na místě Havla, nebo Masaryka? Nebo i Klause? Kdo mu to nakukal, že má být prvním v zemi?" ptá se uznávaný stomatolog.
 

Co si o Fischerovi myslíte vy? Řekněte nám to ZDE!
 

sta TN.cz