Jak slavili vítězové

Zeman vzal na tah noční Prahou dceru, Schwarzenberg místo pití pracoval

Zeman
Zdroj: TV Nova

Kocovina. To byl hlavní motiv nedělního rána pro poražené kandidáty. Miloš Zeman a Karel Schwarzenberg mohli slavit vítězství. Co všechno vypili?

Jeden panák hruškovice, druhý ferneta a tři vína. Tak střídmě Miloš Zeman podle svých slov včera večer zapíjel vítězství. Za to jestli to nakonec nebylo o pár skleniček víc, by naši reportéři ale ruku do ohně nedali.
 

Na tah noční Prahou vzal i svou dceru Kateřinu a snad právě kvůli devatenáctileté dívce oslavy nepřeháněl. Kolem půl jedenácté už vyrazil domů, aby se pořádně vyspal.
 

"Vyspal jsem se vcelku dobře, ale teď dva dny budu odpočívat, abych těch zbývajících osm dní s plným nasazením mohl tu kampaň dokončiT," uvedl dobře naladěný důchodce z Vysočiny.

V TELEVIZNÍCH NOVINÁCH V 19:30 PŘINESEME EXKLUZIVNÍ VIDEO, JAK ZEMAN SLAVIL S DCEROU
 

Pitku si odpustil i Karel Schwarzenberg. Jeho tým dopředu žádnou velkou akci neplánoval. "My jsme předtím už zjistili, že bude mejdan, když to prohraju, ale když to vyhraju, tak musím ještě v tu noc začít pracovat. To jsme taky včera večer dělali," uvedl Schwarzenberg s tím, že druhý den vstával v osm ráno.
 

LIDÉ SI UTAHUJÍ ZE ZEMANA A SCHWARZENBERGA:
 

Internet si utahuje ze Zemana a Schwarzenberga

1
/
15
Zdroj: facebook.com
Vtipy - 5

 

To Jan Fischer se po včerejším debaklu z veřejnosti zcela stáhl. Podle své mluvčí odpočívá. Kde, to se nám ale zjistit nepodařilo. Ve svém pražském bytě k zastižení nebyl.
 

Přemysl Sobotka byl i přes trpkou porážku komunikativnější - vzpamatovával se z ní na Jizerské padesátce - i když lyže nenazul. "Zklamání bylo obrovské. Noc už byla klidná, spal jsem nádherně a teď si užívám tady v Bedřichově, a to myslím je ten nejlepší balzám na duši," uvedl smutný Sobotka, který je přesvědčen, že voliče mu sebral i prezident Klaus, když vyhlásil amnestii. 

 

sta s přispěním L. Šmídové TN.cz