Pátrání po chlupáčovi

Jorkšír Danýsek se vysmekl z obojku a zmizel! Pomozte ho najít!

Ztracený jorkšír Danýsek
Zdroj: zpravy@nova.cz
Téma:

Danýsek je teprve roční biewer jorkšír, který teprve minulý týden opustil domov, kde se narodil a přestěhoval se k novým majitelům do Bedihošť u Prostějova. A okamžitě práskl do bot a utekl.

Danýsek váží 4 kila. Kolem šourku má tmavá znaménka. Šestého července jsem ho předala novým majitelům (narodil se u nás). Nový majitel mi pak zavolal, že se jim Danýsek vyvlékl z obojku a utekl," popisuje zoufalá chovatelka Kateřina Mázlová.


Zaběhnutý jorkšír je dle jejích slov bázlivý a nevěří cizím lidem, ale není zlý ani agresivní. Je očipovaný, tetování ani kastraci neprodělal. Chovatelka nabízí za nález pejska odměnu - buď finanční anebo ve formě štěněte z vlastního chovu.


I když se pejsek zaběhl už před pěti dny, osmého července ho svědci viděli v Kralicích na Hané, které jsou od Bedihoště vzdálené dva kilometry.


"Kontakovala jsem už starosty v okolních vesnicích, veterináře, myslivce, útulky, odchytovou službu a policii, všechny své přátelé a také psího detektiva," vypočítává chovatelka.


Pokud jste se tedy Danýska v uplynulých dnech ujali nebo jste ho ve zmíněném regionu zahlédli, ozvěte se Kateřině Mázlové na číslo 608 548 909 nebo na e-mail katka.mazlova@seznam.cz.

Související témata:
pez TN.cz