svátky bez jorkšíra

Pomozte při hledání psa! Majitelce ukradli čtyřnohého miláčka z auta!

Téma:

Velmi smutné vánoční svátky si prožila majitelka jorkšíra, kterého jí ukradli zloději přímo z auta, zatímco nakupovala. Pomozte s pátráním!

Bez svého psa trávila vánoční svátky paní Votypková z Hradce Králové. Když si jela nakoupit, nechala svého jorkšíra čekat v autě a ukradli jí ho i s přepravní taškou. Podle odborníků to není nic výjimečného, psi z aut mizí právě na parkovištích obchodních center a zloději je pak pravděpodobně nabízejí k prodeji.


Když se majitelka psa vracela k autu, zjistila, že její čtyřnohý miláček v něm není.Buď se zloděj dostal do auta tak šikovně, že na něm neudělal škodu, anebo kradl ve chvíli, kdy vůz jeho majitelka odemkla na dálku. Každopádně kromě psa a tašky se nic jiného neztratilo.
Podle odborníků krádeží psů ke konci roku výrazně přibývá. Dvanáct procent ze všech psů, po kterých se pátrá, je ukradených, z toho polovina před obchodními domy.


Odměna pro nálezce psa je několik tisíc korun. Už teď se prý našli lidé, kteří chtěli peníze získat podvodem. Majitelé se už při pátrání setkali i s anonymními útoky. Přišel jim dokonce e-mail, že jorkšír skončil jako večere.

 

Související témata:
mis TN.cz