BODLA svého známého do srdce! Soud jí potvrdil 12 let vězení

Vražedkyně Muraňská
Zdroj: Mediafax
Vrchní soud v Praze ve středu zamítl odvolání 24leté Veroniky Muraňské (na snímku), která letos v lednu ranou nožem do srdce zavraždila svého přítele

Za vraždu známého ranou nožem do srdce potvrdil soud Muraňské 12 let vězení. Dívka bodla známého po hádce.

Vrchní soud v Praze ve středu zamítl odvolání 24leté Veroniky Muraňské, která letos v lednu ranou nožem do srdce zavraždila svého přítele. Květnový rozsudek krajského soudu v Ústí nad Labem, který ji za vraždu poslal na 12 let do věznice s ostrahou, je tak pravomocný.

 

Podle obžaloby byla v noc vraždy Muraňská se svým o třináct let starším přítelem na návštěvě v bytě u známých, kde požívali pervitin. Když zjistila, že jí přítel vzal z kabelky tisíc korun, pohádala se s ním, on utekl ven a žena, ozbrojená kleštěmi a kuchyňským nožem, se vydala za ním.

 

Venku po něm nejdříve hodila kleště, pak ho při potyčce bodla nožem. Na jeho výkřiky, že ho bodla, jen odpovídala, že to hraje. Muž na následky bodnutí do srdce zemřel, nepomohli mu ani přivolaní zdravotníci.

 

Muraňská se u krajského soudu hájila ztrátou paměti a vymlouvala se, že o průběhu incidentu nic neví. Ale připustila, že to musela být ona, protože tam nikdo jiný nebyl.

 

Rozsudek je pravomocný, přípustné je pouze dovolání k nejvyššímu soudu.

Pro tento prvek stránky je nezbytný plugin flash.

Mediafax