DĚSIVÉ VIDEO! SRÁŽKA AUT V PŘÍMÉM PŘENOSU! Strážníci se dívali SMRTI DO OČÍ!

Drsné záběry z nehody služebního vozu strážníků s protijedoucím autem poskytla televizi Nova Městská policie Lázní Bohdaneč. Video z kamery umístěné ve voze přímo zachycuje čelní střet obou vozů!

Hrůzu nahánějící nehoda se odehrála před několika dny na silnici u Starých Ždánic na Královehradecku. Strážníci vyrazili na služební cestu, daleko však nedojeli. Zpoza protijedoucího kamionu se proti nim zdenadání vynořilo černé audi, předjíždějící přes plnou čáru a zhruba v devadesátikilometrové rychlosti narazilo do vozidla strážníků.

 

Podívejte se na reportáž TV Nova

 

Strážníkům zachránilo život jejich auto přivezené z Ameriky, vybavené speciální zesílenou konstrukcí i předním ochranným rámem. "Nešlo nic dělat, jen jsem dupnul vší silou na brzdu a čekal na náraz. Nešlo tomu zabránit," řekl k nehodě strážník Patrik Trojan, který vůz řídil a jež okamžitě po nárazu přivolal záchranku i hasiče, zatímco jeho kolega Pavel Řehoř běžel na pomoc posádce audi.

 

I přes hrůzostrašný průběh vyvázli z nehody všichni aktéři v podstatě dobře. Strážník Patrik Trojan skončil s pohmožděnou krční páteří, řidič audi utrpěl při srážce zlomeninu ruky.

 

 

 

 

 

 

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve Full HD a bez reklam na Voyo.cz

TN.cz