Dítě se předávkovalo marihuanou a skončilo v nemocnici!

Kriminalisté z Táborska vyšetřují případ, kdy se jedno z dětí předávkovalo marihuanou. Mluvčí policie Miroslav Doubek ve středu agentuře Mediafax řekl, že si jeho stav vyžádal hospitalizaci.

Policisté zjistili, že v obci na Táborsku se mezi nezletilými dětmi ve věku od 10 do 14 let objevila marihuana.


"Jedno z nich, které mělo několik jointů ke kouření obstarat, bylo dokonce po užití drogy se zdravotními problémy hospitalizováno na pozorování v nemocnici," uvedl Doubek s tím, že bližší informace s ohledem na věk dětí nemůže uvádět.

 

PSALI JSME:

Kluk donesl do školy marihuanu. Zapálil si ji s kamarády na záchodcích

 

Agentuře Mediafax se podařilo zjistit, že hospitalizovanému chlapci ještě nebylo ani čtrnáct let. Předávkoval se z kouření marihuany. V současné době je mimo ohrožení života a bude v pořádku.


Rodiče jej nechali odvézt do nemocnice, protože měl zdravotní potíže. Až z vyšetření a rozborů krve a moči se ukázalo, že má v těle látky, které obsahuje marihuana, proto se do věci zapojili policisté.

 

ČTĚTE TAKÉ:

VIDEO: Dívenka (3) kouří trávu! Nutí ji vlastní matka!


"Z poskytnutí drogy dětem je podezřelý místní mladý muž. Policisté jej už obvinili z nedovolené výroby omamných látek. V případě prokázání viny mu hrozí až pětileté vězení," dodal mluvčí policie. Kriminalisté případ nadále vyšetřují.

maš tn.cz / Mediafax