Bitka před školou: Otec zbil školáka i jeho tátu

řvačka v autobusu
Zdroj: Mediafax
Ilustrační foto

Těžko uvěřitelná rvačka se odehrála před jednou ze škol v Jindřichově Hradci. Potyčku dvou žáků vyřešil otec jednoho z nich tak, že zbil jak synova protivníka, tak i jeho otce. Případem už se zabývá policie.

Jako scéna z nepovedeného akčního filmu vypadala potyčka, která se odehrála před školou v Jindřichově Hradci. Příčinou byla rvačka dvou žáků školy. Rodiče jednoho z nich se ale rozhodli syna pomstít.

 

Jak se bere spravedlnost do vlastních rukou předvedl pětatřicetiletý otec chlapce. První část pomsty vedl přes telefon, když vyhrožoval otci protivníkova syna. Další dějství bylo ale ještě šťavnatější.  "Hocha i jeho otce  před školou napadl. Chlapce udeřil pěstí a poté, co jej šel jeho otec bránit, udeřil i jeho. Zranění obou napadených si vyžádalo lékařské ošetření," uvedla jindřichohradecká policejní mluvčí Hana Millerová.

 

ČTĚTE TAkÉ 

Třináctiletý školák skončil po rvačce v bezvědomí

 

Celé divadlo ještě podtrhla družka útočníka. Ta totiž bitku ještě víc vyhecovala a svého přítele vybízela  k dalším útokům. Potyčku ukončila až přivolaná policie, která násilnicky naladěné rodiče umravnila. Další trest je pak zřejměě čeká u soudu, policie už je totiž obvinila z výtržnictví. "Muže policie stíhá pro přečiny nebezpečné vyhrožování a výtržnictví. Jeho družka převzala rovněž sdělení pro podezření z přečinu výtržnictví ve formě účastenství. Oba aktéři jsou nyní trestně stíháni v režimu zkráceného přípravného řízení na svobodě," řekla Millerová.

tn.cz / Mediafax