Majitel zlatnictví střílel na lupiče. Zasáhl omylem syna!

Dvojice neznámých pachatelů přepadla ve středu ráno zlatnictví na Slovanské třídě v Plzni. Pachatelům se podařilo utéct, majitel zlatnictví se je snažil zastavit a neš´tastnou náhodou při tom postřelil svého syna!

Na místě v současné době pracují kriminalisté, kteří zjišťují okolnosti případu. Podle prvních informací do obchodu vtrhli dva maskovaní lupiči ozbrojení střelnou zbraní a nožem. Majitel se ale nezalekl a vytáhl na ně rovněž střelnou zbraň, což lupiče zmátlo.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Vražda u Děčína: Zastřelený muž ležel u silnice!

 


 

Mezi oběma stranami následně došlo ke krátké potyčce, načež se lupiči dali na útěk. Majitel obchodu je chtěl zastavit, a tak po nich vystřelil. Nešťastnou náhodou ale trefil svého dospělého syna, který právě vcházel do zlatnictví.

 

Podívejte se na video k případu:

 

"Přibližně padesátiletý muž utrpěl střelné poranění hrudníku. Záchranáři jej převezli do plzeňské Fakultní nemocnice," uvedla mluvčí krajské záchranné služby Lenka Ptáčková.

 

Uprchlé zločince policie usilovně hledá. Důležité silniční tahy ve městě a ve směru z města obsadili  policisté v černých kombinézách se samopaly, kontrolují projíždějící automobily a pátrají po lupičích.

tn.cz / Mediafax