Kojenec zraněný rampouchem po operaci. Stav je vážný

Dítě zranil rampouch padající ze střechy.
Zdroj: Martin Hlavács
Ilustrační foto

Kojenec, kterého v pražských Nuslích zranil padající rampouch, je po operaci.

Jednoroční chlapeček, kterého zranil v kočárku v pražských Nuslích rampouch padající ze střechy, byl v pondělí operován a nadále zůstavá ve vážném stavu v krčské nemocnici. Operaci má před sebou i podobně zraněný školák z Táborska, sdělila mluvčí nemocnice Martina Štanclová.


"Roční chlapeček podstoupil operaci hlavy a zůstává nadále ve vážném stavu na JIP dětské chirurgie a traumatologie," vysvětlila Štanclová a dodala, že v úterý bude operován i devítiletý chlapec ze stejného oddělení, který byl rovněž zraněn padajícím ledem.


Jednoročního chlapce v kočárku poranil led spadlý ze střechy domu ve Svatoslavově ulici v pražských Nuslích, devítiletého školáka poranil v Mladé Vožici, když se vracel z vyučování domů. Starší chlapec byl nejdříve ošetřen v táborské nemocnici a pak byl transportován do Prahy.


Podle mluvčí Thomayerovy nemocnice absolvoval operační zákrok také čtyřletý chlapeček, který vypadl ve Zruči nad Sázavou z dvanáctimetrové výšky bytu ve 3. patře. Dítě upadalo po příjezdu záchranářů do bezvědomí a s vážným úrazem hlavy jej do pražské nemocnice transportoval vrtulník.
 

Všechny uvedené případy vyšetřuje policie.

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve Full HD a bez reklam na Voyo.cz

tn.cz / Mediafax