Muž, kterému TRAMVAJ AMPUTOVALA nohy, se probral z bezvědomí!

Mladý muž, který v úterý v noci přišel v Praze o nohy, když zřejmě přeskakoval oj mezi vozy rozjíždějící se tramvajové soupravy, je při vědomí. Agentuře Mediafax to nepřímo potvrdila mluvčí vinohradské nemocnice v Praze Jana Jelínková, podle níž si pacient nepřeje o sobě sdělovat žádné informace.

Jak se Mediafaxu podařilo zjistit, zraněný muž byl po operaci probrán z umělého spánku a je mimo bezprostřední ohrožení života. S lékaři komunikuje a nemocnice tak již zná jeho totožnost.

 

Poznatky o totožnosti muže mají podle mluvčí policistů Jany Rösslerové i vyšetřovatelé. Ti se ještě ve středu snažili získat informace o muži, který u sebe neměl žádné doklady, prostřednictvím veřejnosti.

 

ČTĚTE TAKÉ:

EXKLUZIVNÍ VIDEO: Tramvaj amputovala mladíkovi OBĚ NOHY!

 

Nehoda se stala v úterý kolem půl jedenácté večer na Palmovce v pražské Libni, několik desítek metrů za stanicí na začátku Zenklovy ulice před křižovatkou se Sokolovskou. Druhý vůz soupravy číslo 1 přejel přibližně 25letého muže, řidič nehodu nezaregistroval a pokračoval v cestě.

 

Příčinu vyšetřují dopravní policisté s kriminalisty. "S největší pravděpodobností chtěl muž v zastávce proskočit mezi vagony v okamžiku, kdy se tramvaj rozjížděla. Druhý vůz mu amputoval obě nohy v oblasti stehen. Ale přesnou příčinu mužova zranění policisté zjišťují," informovala policejní mluvčí.

tn.cz / Mediafax