Novinka Pilsner Festu: "XCLNT párty"! NENECHTE SI UJÍT!

Pilsner fest
Zdroj: Oficiální zdroj
Pilsner fest

Novinkou letošního Pilsner Festu bude klubová XCLNT párty v podzemních garážích hotelu Angelo. O hudbu a zábavu se postarají DJové z Evropy 2 a budou zde využity prvky tmy a světla: tmavý prostor osvětlí hlavně UV světlo a řada předmětů včetně lahví Gambrinusu 11° XCLNT tak dodá místu atmosféru díky svým fluorescenčním prvkům. Minulý týden proběhla přímo v garážích zvuková zkouška a kontrola, zda úroveň hluku během srpnové párty bude odpovídat stanoveným normám.

Název XCLNT párty vychází ze speciální třetinkové trendy láhve jedenáctky Gambrinus Excelent „XCLNT“. Její obal byl vyvinut speciálně pro kluby, diskotéky a bary - nemá tradiční etiketu, ale plastické logo, které zaručuje lepší držení i při každém večírku. Povrch láhve je vroubkovaný a krček navíc zdobí fluorescentní etiketa svítící pouze pod UV světlem. Pití piva se tak stává zážitkem i pro další dva smysly hmat a zrak.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Čtvrtý duel Prazdroje talentů poslal na pódium Pilsner Festu kapelu Ocho Ríos

 

XCLNT párty je horká klubová novinka a na programu Pilsner Festu se objevuje poprvé. Koná se v pátek 26.8. i v sobotu 27.8. od 22:00 do 04:00 v podzemních garážích pod hotelem Angelo naproti Historické bráně pivovaru. O hudbu a zábavu se budou starat moderátoři Evropy 2 – Pavel Cejnar a Ondra Vodný. Prostor bude osvětlen UV lampami, proběhne světelná show, budou zde speciální XCLNT bary s fluorescenčními prvky.

 

V pátek 29.7. byla přímo v garážích instalována příslušná zvuková aparatura a zvukový technik ověřil, zda hluk z akce, který bude slyšet do hotelu i na ulici, odpovídá hygienickým normám. Zároveň se autenticky odzkoušely efekty UV lamp a fluorescenčních prvků.

 

Pro tento prvek stránky je nezbytný plugin flash.

 

TN.cz