Opil se, zdemoloval auto a UTEKL Z NEMOCNICE!

Opilý řidič, který na dálnici na Novojičínsku zdemoloval auto, utekl z nemocnice.

Dvaatřicetiletý řidič, který ve středu v podvečer havaroval na dálnici u Bravantic na Novojičínsku, byl podle policie silně opilý a z nemocnice po ošetření utekl. Agentuře Mediafax to ve čtvrtek sdělila krajská policejní mluvčí Soňa Štětínská.

 

Jak už ve středu informovala agentura Mediafax, řidič na dálnici narazil do svodidel za odbočkou na Bílovec ve směru na Fulnek. V autě jel sám. "Při předjíždění pomalu jedoucího automobilu vybočil vlevo ze směru své jízdy a vjel ke středovým svodidlům na travnatý pás. Tam náhle strhl řízení vozidla a dostal smyk. Ve smyku přejel oba jízdní pruhy a přes krajnici vjel do travnatého svahu. Tam se vozidlo vymrštilo a opakovanou rotací dopadlo zpět na dálnici," popsala nehodu mluvčí.

 

Po ošetření v nemocnici řidič zmizel. "Ještě před jeho převozem k ošetření ale zjistila přivolaná policejní hlídka, že řídil pod vlivem alkoholických nápojů. Přístroj vykázal při orientační dechové zkoušce téměř tři promile alkoholu v dechu," poznamenala mluvčí s tím, že je podezřelý z trestného činu ohrožení po vlivem návykové látky.

Pro tento prvek stránky je nezbytný plugin flash.

Mediafax