Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Pes roztrhal svého pána (†48). Mrtvolu našel soused

Bezvládné tělo v zahradě chatky v Chabařovicích na Ústecku objevil soused. Podle všeho muže napadl jeho pitbull, se kterým žil.

Tragické úmrtí muže vyšetřují policisté v obci Chabařovice na Ústecku. Zvíře tam zřejmě napadlo a usmrtilo svého majitele, jak sdělila v pondělí agentuře Mediafax mluvčí ústecké policie Veronika Hyšplerová.

 

 

Svědek v pondělí krátce po poledni oznámil na linku 158, že v obci Chabařovice na zahradě rekreační chaty byl nalezen mrtvý muž.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Agresivní pes pokousal ženu s dcerou!

 

"Jde o osmačtyřicetiletého muže, který chatku celoročně obýval se svým psem," upřesnila mluvčí. Podle svědků muž choval pitbulla. "Ten pes nebyl agresivní, rozhodně na nikoho neútočil, téměř nevycházel z domu, hlídal si jen to své teritoriu. Často jsme ho však slyšeli štěkat," vypovídali shodně sousedé s tím, že pes byl sice hubený, ale rozhodně ne vyhublý.

 

Svědci také potvrdili, že muž ještě včera žil.

 

Na místo ihned vyjela výjezdová skupina kriminální policie a soudní patolog. Ten vyloučil cizí zavinění a jako pravděpodobnou příčinu smrti určil zranění po napadení psem. Vyšetřovatel nařídil soudní pitvu. Ústečtí kriminalisté případ dále vyšetřují.

muf s přispěním Jitk tn.cz / Mediafax