Sebevrah skočil v Ústí nad Labem pod vlak!

Vlak
Zdroj: oficiální zdroj

Skoncovat se životem se rozhodl muž v Ústí nad Labem. Skočil přímo pod přijíždějící vlak EuroCity. Vlak nabírá zpoždění.

Sebevrah skočil pod vlak přímo na hlavním nádraží v Ústí nad Labem. Podle informací pod koly vlaku zahynul místní šestačtyřicetiletý muž.

 

"Krátce  na sedm muž, dosud neznámé totožnosti skočil na třetím nástupišti pod právě přijíždějící vlak EuroCity," informovala policejní mluvčí Ludmila Světláková s tím, že vlak stojí ve stanici a muže zpod vozů vyprošťují hasiči.

 

"Důvody, které ho k činu vedly, vyšetřujeme. Na místě nehody zasahovali policisté i zdravotníci, příčiny vyšetřuje také drážní inspekce,“ uvedla Světláková.

 

 "Při zastavování vlaku Karl Maria von Weber byl usmrcený muž. Provoz na nádraží je asi do 20:20 omezen. Cestujícím z vlaku byl umožněný přestup do rychlíku do Prahy a byly jim zabezpečeny následné spoje do Pardubic a Brna. Pro cestující z Prahy byla vypravena náhradní vlaková souprava," informovala mluvčí Českých drah Radka Pistoriusová s tím, že cestující ostatních vlaků musí počítat s případným zpožděním.

muf TN.cz