ŠÍLENCI! Do sedadel v autobusu nastražili ŠPENDLÍKY!

Autobus MHD. Ilustrační foto
Zdroj: TV Nova - Tomáš Kulhánek
ilustrační foto

Policie dopadla dva mladíky, kteří ohrožovali zdraví cestujících v pražské mhd. Do sedadel autobusu totiž nastražili špendlíky.

Špendlíky hrotem nahoru nastražili v pondělí večer dva mladíci do sedadel autobusu linky 158 v Praze 4. Řidič přivolal policisty, kteří na základě popisu zadrželi dva osmnáctileté pachatele, informoval ve středu agenturu Mediafax policejní mluvčí Tomáš Hulan.

Řidič si po dvaadvacáté hodině všiml několika mladíků, kteří v autobusu neustále přesedávali ze sedadla na sedadlo. "Poté v zastávce Nemocnice Krč přestoupili do jiného autobusu," dodal mluvčí.

ČTĚTE TAKÉ:
HRŮZA! Na zastávce zkolaboval muž. ZEMŘEL!

Když do vozidla nastoupili noví cestující, řidiče na špendlíky upozornili. "Byly nastraženy v několika sedadlech hrotem nahoru. "Navíc byly tyto bodce i v opěradlech sedadel kdy byla na místě obava, že by se o ně mohlo dítě menšího vzrůstu zranit v obličeji," pokračoval Hulan.

Zanedlouho policisté dva pachatele zadrželi ve Štúrově ulici. "Dvojice skončila na policejní služebně. Ke konkrétnější kvalifikaci jejich jednání bude stěžejní vyčíslení vzniklé škody od dopravce," ukončil mluvčí.

tn.cz / Mediafax