TO MUSÍTE VIDĚT: Takhle SHOŘELO MILIONOVÉ Lamborghini v Praze

U strahovského tunelu v Praze shořelo ve středu vpodvečer Lamborghini Gallardo, luxusní sporťák za čtyři miliony korun. Podle hasičů byla příčinou požáru technická závada.

Pražští hasiči zasahovali ve středu před 20. hodinou u požáru luxusního vozu Lamborghini, které vzplálo za jízdy na výjezdu ze Strahovského tunelu. Škodu vyšetřovatel stanovil na 1,5 milionu korun, sdělila Mediafaxu mluvčí hasičů Pavlína Adamcová.

 
"Řidič si při výjezdu z tunelu všiml, že kolísá výkon motoru. Auto se krátce nato vzňalo, zastavil proto a zavolal hasiče," uvedla mluvčí.
 
"Nevím, co se mohlo stát. Nikde se mi nic nerozsvítilo, žádná kontrolka, nic. Myslím si, že se tam sekla nějaká malá rychlost a uvařilo se to. Začal jsem hořet už v tunelu, ale říkal jsem si, že musím ven. Tak jsem se akorát dostal tady do té zatáčky, zastavil a rychle odsud zmizel. Až když jsem ale odbíhal, šlehaly ze zadku plameny,“ popsal dramatickou událost pro tn.cz nešťastný řidič auta.
 
Při příjezdu hasičů byl již vůz celý v plamenech, proto i když hasiči požár zlikvidovali za několik minut, oheň auto zcela zničil.
 
"Měl jsem tam všechno. Budu rád, když odsud aspoň vyndám klíče od bytu, abych se dostal domů,“ doplnil řidič.
 

 

tn.cz / Mediafax