TRAGÉDIE: Ženu v Brně bodl hmyz! PAK ZEMŘELA PŘED OČIMA DCERKY!

Bodnutí hmyzem
Zdroj: TN.cz

V Brně - Maloměřicích zemřela v úterý večer v domku v Hádecké ulici před očima své malé dcerky devětatřicetiletá žena. Agentuře Mediafax to ve středu řekla mluvčí brněnských strážníků Denisa Kapitančiková.

V úterý večer podle Kapitančikové oslovil strážník během obchůzky v ulici Hádecké ulici v Maloměřicích plačící dívenku, která stála u dveří domu. Zoufalé dítě strážníkovi řeklo, že mamince není dobře a že si neví rady.

ČTĚTE TAKÉ:
Bodnutí hmyzem: co dělat?

Strážník proto ihned vstoupil do domu, kde našel bezvládně ležící mladou ženu. "Strážník zkusil pohmatem na krční tepně, zda se mu podaří nahmatat u devětatřicetileté ženy tep, což se nepovedlo. Na místo okamžitě přivolal záchranáře a do doby jejich příjezdu masíroval ženě srdce," řekla Kapitančiková.

PODÍVEJTE SE NA REPORTÁŽV průběhu resuscitace ženy předali dcerku do péče sousedů, přivolaný lékař totiž konstatoval smrt matky.

Vyšetřování okolnosti úmrtí ženy převzala republiková policie.

Policejní mluvčí Andrea Straková agentuře Mediafax řekla, že případ policisté vyšetřují jako náhlé úmrtí. "Paní s největší pravděpodobností zemřela na následky bodnutí hmyzu," řekla mluvčí.

Po bodnutí hmyzem, především vosami a včelami v létě zemřelo několik lidí. Stávaly se také kuriózní nehody. Například na Novojičínsku vlétla vosa otevřeným okénkem do projíždějícího vozu a zaútočila na řidiče.

Ve snaze odehnad dotěrný hmyz muž sjel ze silnice a naboural do betonového mostu. Řidič a jeho dva synové byli jen lehce zraněni.

PŘEČTĚTE SI CELÝ ČLÁNEK
ZÁKEŘNÝ HMYZ! Řidič BOJOVAL za jízdy s VOSOU a NAPÁLIL DO MOSTKU...

tn.cz / Mediafax