TRAGICKÁ NOC na železnici. Nákladní vlaky ZABILY dva lidi

Ilustrační foto
Zdroj: Mediafax
Ilustrační foto

Nákladní vlaky srazily a usmrtily během noci na neděli dva lidi, jeden člověk zemřel v kolejišti na Pardubicku, druhý na Novojičínsku. Agentuře Mediafax to potvrdili operační důstojníci příslušných policejních útvarů.

První tragická nehoda se stala těsně před sobotní půlnocí na hlavním železničním tahu Praha - Česká Třebová mezi stanicemi Pardubice a Kostěnice. "Mohu potvrdit úmrtí člověka sraženého nákladním vlakem," řekl Mediafaxu operační důstojník pardubické policie. Bližší informace budou k dispozici později.

 

Provoz na trati byl přerušen, později vlaky jezdily po jedné koleji. Policejní vyšetřování na místě skočilo po dvou hodinách a doprava se vrátila k normálu.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Trať smrti: Ráno tam zabil vlak muže, odpoledne ženu!

 

Druhého člověka usmrtil nákladní vlak v neděli přibližně hodinu po půlnoci na severní Moravě mezi stanicemi Jistebník a Polanka nad Odrou na Novojičínsku. "Nákladní vlak srazil člověka, který nehodu nepřežil, událost na místě vyšetřují kriminalisté," uvedl operační důstojník policie v Novém Jičíně.

 

Železničáři museli mezi uvedeným stanicemi nacházejícími se na koridoru Česká Třebová - Bohumín zastavit provoz. Od čtyř ráno mohly vlaky jezdit po jedné ze dvou kolejí. Dva noční rychlíky směřující na Slovensko a do Polska nabraly tříhodinové zpoždění. Úplně byla trať otevřena v šest ráno.

 

Vlaky tak letos usmrtily celkem 116 osob pohybujících se v kolejišti.

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve Full HD a bez reklam na Voyo.cz

Mediafax