Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

TRAMVAJ VLÁČELA ŽENU! Policie v Ostravě hledá svědky

Svědky dvou dopravních nehod, při nichž tramvaj přivřela cestující do dveří, hledá ostravská policie. Žena, kterou tramvaj vlekla 15 metrů, utrpěla zranění, informoval v úterý policejní mluvčí Petr Svoboda.

Zavírající dveře přivřely cestující 18. června v 10 hodin v Ostravě Porubě na tramvajové zastávce u restaurace Slovan ve směru do centra. "Vystupovala z druhého vozu tramvajové soustavy a po rozjezdu ji tramvaj vlekla asi 15 metrů. Poté z vozu vypadla a byla poraněna. Tramvaj z místa odjela," uvedl mluvčí s tím, že po pádu zraněné ženě pomáhaly dvě neznámé ženy, které pak z místa odešly.

 

ČTĚTE TAKÉ:

TRAMVAJ SRAZILA CHODCE! Přecházel na červenou a NEPŘEŽIL...

Důchodce, kterého vláčela ostravská tramvaj ZEMŘEL v nemocnici!

 

Další cestující uvěznily zavírající dveře tramvaje číslo devět o čtyři dny později v 10:45 hodin ve Slezské Ostravě na tramvajové zastávce Teplotechna ve směru na Zárubek. "Po upozornění cestujících řidička tramvaje dveře otevřela, cestující se vymanila a tramvaj ze zastávky odjela," popsal mluvčí.

 

Policisté žádají svědky, kteří by mohli k dopravní nehodě podat jakékoliv informace, aby je sdělili na kterékoliv oddělení Policie ČR, na telefonu 974 725 585 nebo na linku 158. "Zejména o pomoc prosíme cestující z tramvaje a dvě ženy, které pomáhaly zraněné cestující," dodal mluvčí.

tn.cz / Mediafax