Učitelka ze Znojma natočila porno. Ředitel školy to neřeší. VIDEO

Prillerová
Zdroj: TN.cz
Prillerová

Na znojemské střední odborné škole učí učitelka, která podle žáků spí se studentem. Existuje dokonce i video.

Pětatřicetiletá Miroslava Prillerová neučí na škole dlouho, známá už je však po celé škole. Mezi žáky totiž putuje video, kde má tato učitelka angličtiny pohlavní styk s mladíkem, kterému není evidentně ani 18 let.

Anketa

Měla by být učitelka za natočení porna se studentem potrestána?

Hlasovalo 34685 lidí.
Pětiminutové video navíc natáčí další mladík, který záběry svérázně komentuje. Jména dvou chlapců, kterým učitelka poskytovala soukromé hodiny sexu, jsou veřejným tajemstvím. Studenti školy navíc tvrdí, že jsou její žáci.


Podle vedení školy se nestalo nic tak závažného, aby musela být učitelka propuštěna. "Mně se to nelíbí, ale co můžu dělat,“ reaguje ředitel školy.


Případem se po našem upozornění bude zabývat i úřad jihomoravského kraje, který je zřizovatelem a chystá ve škole vlastní šetření.

Nedávno zase po základní škole v Měříně na Vysočině putovala nahá fotka jedné ze studentek. Fotka se objevila dokonce i v mailových schránkách několika učitelů. Více ZDE.

V umělecké škole v Maďarsku udělala učitelka ve třídě striptýz. Své tělo kantorka ukázala žákům během hry vadí-nevadí. Podrobnosti TADY.

Josef Svoboda TN.cz