V Brně Žabovřeskách hoří dům. Hasiči našli uvnitř MRTVÉ TĚLO!

Žhářství - ilustrační
Zdroj: Mediafax
Žhářství - ilustrační

Pět hasičských sborů bojuje s požárem, který v sobotu po osmé hodině ráno zachvátil rodinný dům v Horově ulici v Brně-Žabovřeskách. Operační důstojník jihomoravských záchranářů agentuře Mediafax řekl, že uvnitř domu našli hasiči mrtvé tělo.

Oheň, který se rozhořel v horním patře dvoupodlažního domu v Horově ulici 8, se podařilo hasičům lokalizovat. "Záchranáři v dýchacích přístrojích dům prohledali a našli v něm mrtvé tělo," uvedl dispečer.


ČTĚTE TAKÉ:

Hasiči EVAKUOVALI 25 LIDÍ! Požár pod kontrolou

 

Brněnská policejní mluvčí Petra Vedrová agentuře Mediafax řekla, že totožnost mrtvého vyšetřovatelé zatím neznají. "Torzo těla je natolik ohořelé, že zatím ani nelze říci, zda zemřel muž nebo žena," řekla.

 

"Pokoj o rozměrech zhruba 4,5 krát 3,5 metru požár zničil, další prostory bytu 2 + 1 v prvním patře zasáhl žár a zplodiny hoření. Zásah záchranářů zabránil rozšíření ohně na půdu a střechu domu a také do přízemí," řekl agentuře Mediafax mluvčí hasičů Jaroslav Haid. Uvnitř objektu podle něj odchytili strážníci městské policie také psa.

 

Příčinu vzniku požáru zjišťují vyšetřovatelé hasičů ve spolupráci s policisty. Škodu způsobenou požárem vyčíslili předběžně na 300 tisíc korun, hodnota uchráněné části domu je pak asi 200 tisíc korun.

tn.cz / Mediafax