V Chebu řeší ZÁHADU. Lidé tvrdí, že viděli UFO

UFO v Chebu
Zdroj: oficiální zdroj
UFO vyfotil Stanislav Strmeň z Chebu a snímek přináší Chebský deník

Na obloze nad Chebem se už řadu večerů objevují záhadná tělesa se žlutooranžovými světly. Ve velké rychlosti přeletí nad horizontem a během dvou minut zmizí.

Několik lidí v sobotu agentuře Mediafax řeklo, že je vyfotografovalo a tvrdí, že to mohlo být UFO.
 

Tajemná světla vidělo víc lidí

Záhadná tělesa nad Chebem už vidělo minimálně pět svědků. "Podařilo se mi je vyfotografovat. V pravé horní části snímku jsou vidět čtyři světla v jedné linii. Pod nimi je zřetelný dům v Májové ulici a osvětlený hotel Hvězda na náměstí. Snímek jsem pořídil z Evropské ulice. Tajemná světla se objevila nejméně dvakrát," řekl Stanislav Strmeň.

Poprvé zaznamenal tajemná světla 14. února Pavel Beran. "Nic nebylo slyšet. Přelet jednoho světla trval necelou minutu. Tajemné objekty letěly k západu. Bodová světla vydávala žlutooranžové světlo," tvrdí Beran.

Stejný úkaz pozoroval také Václav Tondl z Kasárního náměstí. "Bylo to pět světel, rozestup mezi nimi byl asi 300 metrů. Přelet trval tak dvě minuty," uvedl Tondl. Další přelet následoval podle něj 17. února v 19:49 hod.

Letecký radar nic neviděl

Řešení záhady nepřineslo ani pátrání po možném vysvětlení světel na obloze. Zaměstnanci Řízení letového provozu z karlovarského letiště Olšová Vrata popřeli, že by popis záhadných světel, uváděný obyvateli Chebu, odpovídal letícímu letadlu. Na radaru by ho museli vidět.

Nic neví ani policie. "Žádný policejní vrtulník neměl v uvedených dnech v Chebu akci," řekl mluvčí chebské policie Ladislav Böhm.

"Ano, měli jsme 17. února v 19:30 hod. transport těžce zraněného pacienta z Chebu do Plzně," sdělil mluvčí karlovarské záchranky Lukáš Hutta. Svědkové z Chebu ale odmítají, že by mohlo jít o vrtulník.

Naposledy zaznamenali UFO obyvatelé Texasu ve Spojených státech. Po několika dnech zkoumání ale odborníci zjistili, že na videu je padající meteor.

tn.cz / Mediafax