Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

VIDEO: V pekelné kleci tekla krev, gladiátoři se rvali pro zábavu

Dvacet bojovníků poměřilo své síly v “pekelné kleci“. Došlo i na krev a jiná zranění.

Ve Sportovní hale Slavie Praha se o víkendu předvedli špičkoví borci v ultimátním zápase. Představili se při čtvrtém pokračování turnaje s názvem Hell Cage, neboli Pekelná klec.


Ultimáty patří mezi takzvané plnokotnaktní bojové sporty, při kterých se mohou používat techniky z nejrůznějších bojových umění a sportů. Svou premiéru v kleci si odbyla česká boxerská legenda a zápasník K-1 Luboš Šuda, předvedli si i další Češi, ale třeba i bijci z Brazílie...


Krásné dívky, drsní rváči, tvrdé údery


Bodová světla namířená na zápasnický ring pomalu tlumí svou sílu a plný sál fanoušků v pražské sportovní hale Slavie začíná skandovat. Netrpěliví zápasníci zatím v zákulisí čekají na svou chvíli.


Neuběhne ani několik minut a z přístupové lávky, která spojuje klec a závodníky, začne stoupat dým. Za doprovodu hlasité hudby se bílým dýmem jako první po projde osmdesát čtyři kilogramů vážící David Endrys. V druhém rohu se záhy staví jeho soupeř Martin Zvara. Oba borci se do sebe zostra pouštějí, rány i kopy létají z obou stran. Nakonec se z vítězství raduje Endrys.


A už se do klece hrne další dvojice...

GALERIE: Hell Cage

1
/
37
Zdroj: Jindřich Kodíček
HELL CAGE-12

Za večer diváci viděli celkem deset soubojů. Zlatým hřebem večera se stal zápas českého reprezentanta Patrika Kincla s Alexandrem Shlemenkem. Domácí borec sice nakonec prohrál na body, ale závěrečný potlesk diváků patřil shodně oběma bijcům.
 

Podívejte se na sestřih celého zápasu Kincl vs. Shlemenko

Jindřich Kodíček TN.cz