Pražská policie opět na nohou! Ztratily se dvě malé děti...

Pražská policie je opět v plné pohotovosti. V neděli ráno se totiž ztratily dvě malé děti. Policie žádá o pomoc při pátrání.

Pražskou čtvrť Stodůlky a její nejbližší okolí v současnosti pročesávají desítky policistů a dobrovolníků. Pátrají po sourozencích, kteří nad ránem odešli ze svého domova.

 
Podle prvních informací spolu odešeli osmiletý Ondřej Kalvoda a čtyřletá Natálie Grundová. Dívenka je 90 až 110 centimetrů vysoká, hubená a má rovné hnědé vlasy a hnědé oči.


Osmiletý Ondřej Kalvoda je 120 až 130 centimetrů vysoký, hubený a má rovné hnědé vlasy.

 
Ztratili se z Borovanského ulice v 8:30 ráno. Rodiče pak prohledali celé okolí. Když byli neúspěšní, obrátili se na policii. Jenže ani jejích snaha zatím není úspěšná, přestože prohledali takřka celé Stodůlky, Velkou Ohradu a Řepy.

Na pískovišti už nebyli spolu
 
Sourozenci zřejmě opustili domov kvůli hádkám rodičů. Policie žádá veřejnost o pomoc při pátrání, lidé mohou volat na linku 158.
 
"Policisté od rána prohledali rozsáhlou oblast v okolí jejich bydliště, zaměřili se zejména na dětská hřiště a obchodní centra, ale bez úspěchu," uvedla mluvčí policie Eva Kropáčová.
 
Dodala, že děti na jednom hřišti ve Stodůlkách si vzpomněly, že chlapce dnes dopoledne viděly na pískovišti, byl tam však prý bez sestry.

 

TN.cz