Vykutálená úřednice si vydělala miliony. Teď přijde o práci!

Ivana Doubová, známá jako nejbohatší úřednice u nás, která zvláštním způsobem vydělala miliony korun prodejem louky možná brzy na magistrátu v Karlových Varech skončí. Ten už k tomu udělal první potřebné kroky. Poslal Doubové, vedoucí odboru rozvoje a urbanismu, upozornění na chyby, kterých se dopustila při schvalování několika staveb ve městě.

Podle vedení města prý Ivana Doubová při schvalování staveb ve městě upřednostňovala bohaté investory a nehájila zájmy Karlových Varů.

 

Doubová je známá například tím, že prodejem louky před dvěma lety vydělala po změně územního plánu přes 20 milionů korun. Město jí teď vytýká, že ve čtyřech případech rozhodla v rozporu s územním plánem.

 

Například připravovaná výstavba bytového komplexu na okraji města je předimenzovaná a stojí příliš blízko zástavby rodinných domů. To vyvolalo protesty lidí žijících v sousedství. Z morálního hlediska prý Ivana Doubová nemá na magistrátu co dělat. Bývalé opozici, která po volbách stanula v čele města, je už řadu let tato úřednice trnem v oku. Ta kritiku města nepřijímá a brání se. Za každým svým rozhodnutím prý ale stojí.

Televizní noviny